GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nokia Trends Lab już w Polsce

Dodał: AK - opublikowano: 2007-08-06 09:44 - czytano: 772 razy - dodaj komentarz
Nokia Poland z przyjemnością informuje o rozpoczęciu Nokia Trends Lab, połączenia wirtualnych eksperymentów z imprezą muzyczną. Nokia Trends Lab składa się z serii kreatywnych, interaktywnych warsztatów dla artystów i szerszej publiczności, nieograniczonych do samej imprezy na żywo, ale wzbogaconych o stronę internetową Nokia Trends Lab i inne kanały mediowe.
REKLAMA
Podczas gdy laboratoria zwykle są powiązane z eksperymentami naukowymi, Nokia ogłosiła wyjątkową inicjatywę oferującą kreatywne forum dla aspirujących artystów.  Celem projektu Nokia Trends Lab jest umożliwienie młodym talentom spotkania i wymiany doświadczeń z artystami, którzy mają na swoim koncie osiągnięcia w wybranej dziedzinie sztuki, a następnie stworzenie w ramach twórczych eksperymentów czegoś wyjątkowego. Impreza Nokia Trends Lab udostępni przestrzeń na podzielenie się na żywo wynikami laboratoriów z szerszą publicznością.

Nokia Trends Lab to międzynarodowy program zachęcający kreatywne jednostki do skorzystania z bogatych aplikacji dostępnych w telefonach komórkowych. Centralna strona www.nokiatrendslab.com odegra główną rolę w całym eksperymencie i będzie udostępniać wyniki kreatywnych zmagań w ramach Nokia Trends Lab w różnych krajach.

30 lipca ruszyła polska strona internetowa www.nokiatrendslab.pl. Momentem kulminacyjnym eksperymentu obejmującego muzykę, świat filmu, mody, fotografii i wizualizacji oraz reklamy  będzie impreza, która odbędzie się 6 października 2007 roku w Warszawie, w dawnej Fabryce Wódek "Koneser". Poprzedzające imprezę dwa miesiące, od końca lipca do końca września, będą poświęcone tematycznym laboratoriom i eksperymentom kreatywnym prowadzonym pod okiem doświadczonych artystów-mentorów. Wyniki artystycznych zmagań zostaną zaprezentowane podczas imprezy Nokia Trends Lab, a towarzyszyć im będą koncerty polskich i zagranicznych gwiazd muzyki.
 
Nokia Trends Lab będzie wsparta kampanią reklamową, która rozpoczęła się pod koniec lipca. Pierwsza część kampanii pojawi się wyłącznie w Internecie. Obejmie serwisy społecznościowe oraz strony internetowe.

Firma Nokia pragnie rozwijać koncept Nokia Trends Lab w kolejnych latach. Tegoroczna edycja imprez i eksperymentów rozpoczęła się w maju w Bochum, następne imprezy z tego cyklu odbyły się w Wilnie i w Paryżu. Wkrótce dołączy do nich Dublin oraz kilka włoskich miast.
 
Nokia Trends Lab jest ewolucją imprezy Nokia Trends, która odbyła się m. in. w Warszawie w dniu 15 lipca 2006 r. na torach Wyścigów Konnych Służewiec. Gwiazdami  polskiej edycji w byli: Mylo DJ, Tiga i Fisherspooner. Uniegłoroczna edycja miała miejsce w 10 krajach, m.in. w Grecji, na Węgrzech i we Francji.

O Nokia Trends Lab

Nokia Trends Lab to cykl imprez, które odbywają się w 2007 r. w Europie. Każda z nich jest kulminacją trwających wcześniej lokalnych, mobilnych i internetowych działań. Artyści-mentorzy inspirują osoby o otwartych umysłach  do tworzenia oryginalnych projektów, które są następnie prezentowane podczas imprezy finałowej fanom muzyki i młodym artystom.

Źródło: Nokia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: