GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

NXC2500: nowy kontroler WiFi ZyXELa dla małego biznesu

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-21 17:27 - czytano: 1040 razy - dodaj komentarz
NXC2500: nowy kontroler WiFi ZyXELa dla małego biznesuNajnowszy w ofercie ZyXELa kontroler sieci bezprzewodowych NXC2500 umożliwi nawet mniejszym firmom skutecznie zarządzać ruchem WiFi, jak również sprostać wyzwaniom, które niosą za sobą trend BYOD i coraz większa popularność korzystających z sieci urządzeń mobilnych. Liczba urządzeń, z których korzystamy na co dzień – w pracy czy w miejscach publicznych – stale rośnie. Zwiększa się więc zapotrzebowanie na hotspoty, gwarantujące szybkie, efektywne i działające bez przestojów połączenie z Internetem.
REKLAMA
ZyXEL NXC2500
ZyXEL
Hotele, ośrodki wypoczynkowe, szkoły i firmy rozbudowują więc swoje sieci o kolejne punkty dostępowe, którymi z czasem ciężko zarządzać osobno. Z myślą o takich sytuacjach ZyXEL skonstruował kontroler NXC2500 – zaawansowane i proste w obsłudze urządzenie do zarządzania siecią bezprzewodową.

NXC2500

ZyXEL NXC2500, obsługujący do 24 punktów dostępowych (8 punktów dostępowych w standardzie), jest pierwszym kontrolerem WiFi zaprojektowanym na potrzeby małego biznesu. Kontroluje wszystkie AP w sieci, aby utrzymać jak najlepsze parametry, bez zakłóceń i zaników zasięgu. Urządzenie oferuje łatwą instalację oraz szeroką funkcjonalność. Dedykowana aplikacja ZyXEL WLAN Optimizer umożliwia dodatkowo wygodne zaplanowanie i konfigurację sieci, w tym określenie liczby potrzebnych punktów dostępowych, ich odpowiednie rozmieszczenie oraz zasięg.

Do współpracy z urządzeniem producent proponuje najnowszą serię imitujących czujniki dymu punktów dostępowych NWA5120. Nowe produkty ZyXEL posiadają dożywotnią gwarancję, dzięki czemu klienci mogą być pewni, że otrzymują rozwiązanie o wysokiej jakości.

- Dziś trend BYOD oraz popularność urządzeń i aplikacji mobilnych wymusza stałe rozszerzanie zasięgu i przepustowości łącza WiFi – mówi Maciej Hukowski, Sales Account Manager, ZyXEL Communications. – Nowy kontroler NXC2500 daje mniejszym firmom możliwość stworzenia zaawansowanej sieci bezprzewodowej przy niewielkim budżecie, zaś integratorom i resellerom oferuje kompleksowe rozwiązanie sieciowe do prostego wdrożenia i zarządzania.

Dostępność
Urządzenie ZyXEL NXC2500 można nabyć za pośrednictwem AB, Action, eD'system, RRC, Veracomp oraz u autoryzowanych partnerów w całej Polsce. Sugerowana cena urządzenia dla resellera to 325 EUR netto (wersja z licencją do obsługi 8AP).
Źródło: ZyXEL
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: