GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Finalizacja transakcji sprzedaży Polkomtel Infrastruktura na rzecz Cellnex Telecom
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 14:17 - dodaj komentarz
Grupa Polsat Plus i Cellnex Telecom sfinalizowały transakcję dotyczącą Polkomtel Infrastruktura. W efekcie Cellnex Telecom przejął kontrolny pakiet udziałów Polkomtel Infrastruktura. W czwartek, 8 lipca 2021 roku nastąpiło rozliczenie transakcji, a w efekcie jej zamknięcie i rozpoczęcie nowego etapu dla spółki Polkomtel Infrastruktura, która jest już obecnie pod kontrolą Cellnex Telecom. Grupa Polsat Plus, dzięki partnerstwu z Cellnex Telecom, liczy na przyspieszenie rozwoju technologii 5G i rozbudowy swojej
Orange: Telefony OPPO taniej nawet o 110 złotych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 14:04 - dodaj komentarz
Orange prezentuje nową, czasową promocję. Ta oferta tygodnia obowiązuje tylko w opcji bez abonamentu i obejmuje 3 różne smartfony marki OPPO. Decydując się na zakup nowego telefonu, w dniach 8-14 lipca, można skorzystać ze zniżki na następujące modele: OPPO A15s taniej o 50 zł, OPPO Reno4 Z 5G taniej o 100 zł i OPPO A54 5G taniej aż o 110 zł. Ilość sprzętów w promocji jest ograniczona, nie ma natomiast ograniczeń pod kątem tego, kto może z niej skorzystać.
Eset: Uważaj, możesz paść ofiarą vishingu
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 14:01 - dodaj komentarz
Wszyscy słyszeliśmy o phishingu, wypróbowanym i przetestowanym oszustwie e-mail, w którym sprawca podszywa się pod wiarygodne źródła, aby nakłonić odbiorców do przekazania poufnych informacji lub pobrania złośliwego oprogramowania. Vishing to odpowiednik tego typu oszustwa, które odbywa się z wykorzystaniem połączenia telefonicznego. Na czym polegają oszustwa vishingowe, jakie mogą być ich skutki dla firm i osób prywatnych oraz jak możesz się przed nimi chronić?
Poczta Polska ma szereg ułatwień, które możesz zlecić online
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:58 - dodaj komentarz
Poczta Polska oferuje szeroki pakiet usług doskonale sprofilowany pod kątem sezonu wakacyjnego i potrzeb osób, które w związku z urlopami planują wyjazdy, a więc nie będą dostępne w miejscu zamieszkania, by odebrać przesyłkę. Klienci mogą skorzystać z przekierowania przesyłki pod wskazany adres, możliwości przechowywania przesyłek, czy poste restante – opcji, dzięki której przesyłka może zostać odebrana w dowolnej placówce Poczty Polskiej na terenie całego kraju. Usługi można sprawnie zamówić - także drogą online.
Autopay – automatyczna płatność za autostradę w aplikacji Santander
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:55 - dodaj komentarz
Santander Bank Polska uruchomił automatyczne płatności za przejazd autostradami. Autopay można aktywować w najnowszej wersji aplikacji mobilnej banku. Autopay to usługa, która umożliwia opłacanie przejazdu autostradą na podstawie identyfikacji tablic rejestracyjnych, bez konieczności zatrzymywania się na bramkach. Obecnie przy użyciu Autopay można zapłacić na A1, na odcinku Toruń - Gdańsk oraz na A4, na odcinku Katowice-Kraków. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość przejazdu przez bramki z automatycznym
Samsung: zyskaj zwrot 350 PLN za zakup Galaxy Watch Active2
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:52 - dodaj komentarz
Dla wszystkich planujących w lipcu zakup smartwatcha, Samsung przygotował atrakcyjną promocję. Teraz, przy zakupie dowolnego modelu z serii Galaxy Watch Active2, można zyskać zwrot na konto w wysokości 350 PLN. Aby wziąć udział w trwającej od 5.07.2021 do 25.07.2021 promocji Letnia premia 350 PLN. za zakup Galaxy Watch Active2 i zyskać zwrot w wysokości 350 PLN, wystarczy dokonać zakupu urządzenia Galaxy Watch Active2 i zgłosić się do udziału w akcji.
Służbowe sprawy Polaków na prywatnych e-mailach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:48 - dodaj komentarz
30 proc. polskich pracowników przyznaje, że korzystało z prywatnego e-maila do załatwiania spraw zawodowych. Większość naszych rodaków – aż 70 proc. – twierdzi, że nigdy nie realizowało służbowych zadań przy pomocy prywatnych skrzynek pocztowych, wynika z badania Grupy Progres. Polacy z roku na rok tworzą coraz więcej e-maili. Tylko w 2020 r. użytkownicy wirtualnych skrzynek wysłali i odebrali łącznie 6 mld wiadomości, a pojedynczy użytkownik skrzynki wysyła i odbiera rocznie 2524 wiadomości (dane home.pl).
Atos dostarczy bezpieczne usługi cyfrowe podczas Igrzysk Europejskich 2023
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:44 - dodaj komentarz
Atos został wybrany przez Europejski Komitet Olimpijski (EOC) na swojego oficjalnego partnera w obszarze technologii cyfrowych podczas Igrzysk Europejskich planowanych na lata 2023 i 2027. W ramach tego partnerstwa Atos, wieloletni partner Ruchu Olimpijskiego, oraz EOC, organ zarządzający 50 Narodowymi Komitetami Olimpijskimi w Europie, będą współpracować w celu zwiększenia zaangażowania fanów.
Play: Specjalna promocja na CANAL+ Online i film Kruk
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-09 13:40 - dodaj komentarz
Warto w tym miejscu przypomnieć, że klienci PLAY mają możliwość obejrzeć serial Kruk. Czorny Woron nie śpi korzystając z promocji – CANAL+ Online możecie oglądać za ponad 50% taniej! Dzięki temu przez pierwsze 3 miesiące subskrypcja to jedyne 20 zł miesięcznie. A po tym czasie? Możecie kontynuować oglądanie w cenie 45 zł lub zrezygnować z usługi – niczym więc nie ryzykujecie i nie musicie się wiązać długim zobowiązaniem. Pozostaje mi tylko zachęcić do korzystania!
Play: Bezpieczna Rodzina na wakacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-07-08 13:58 - dodaj komentarz
Bezpieczna Rodzina to super usługa dla wszystkich rodziców, która łączy dwa bardzo pomocne aspekty: lokalizację i ochronę dziecka w internecie. Dzięki takiemu połączeniu rodzice otrzymują kompleksowe narzędzia, które mogą posłużyć do poprawy bezpieczeństwa ich dzieci i uczenia ich odpowiedzialności. To od nich samych jednak zależy jak będą z nich korzystać. Wakacje to doskonały czas na przypomnienie Wam o tym, jak bogate możliwości posiada ta usługa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: