GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Vertiv i Green Mountain angażują się w zrównoważony rozwój centrów danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 15:11 - dodaj komentarz
Vertiv (NYSE: VRT), globalny dostawca krytycznej infrastruktury cyfrowej oraz rozwiązań zapewniających ciągłość jej działania, wdrożył najnowocześniejsze systemy zasilania gwarantowanego i klimatyzacji precyzyjnej w centrum danych firmy Green Mountain, norweskiego dostawcy usług kolokacyjnych. Dzięki temu projektowi placówka ta stała się jedną z najbardziej ekologicznych na świecie.
Wiosenne okno otwarte w Netia TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 15:07 - dodaj komentarz
Do 3 maja br. abonenci usług telewizyjnych Netii mogą, bez dodatkowych opłat, oglądać nawet 24 różnorodne kanały TV. W promocyjnym oknie otwartym prym wiodą kanały z serialami i filmami oraz programami popularno-naukowymi, dla całej rodziny. Wiosenne okno otwarte w Netia TV obejmuje m.in. cztery serialowo - filmowe kanały AXN (AXN HD, AXN Black, AXN White, AXN Spin HD). Wśród propozycji tej grupy kanałów uwagę miłośników seriali z pewnością zwróci premiera telewizyjna
Zamiast okupu – współpraca z organami ścigania
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 15:05 - dodaj komentarz
Ataki typu ransomware systematycznie ewoluują, czego przykłady widać było wielokrotnie w czasie trwającej pandemii COVID-19. Cyberprzestępcy obierają za swój cel jednak nie tylko organizacje związane z ochroną zdrowia. Specjaliści do spraw bezpieczeństwa, reprezentujący wszystkie branże, powinni być świadomi, w jaki sposób chronić systemy, aplikacje i sieci przed atakami nowego typu. Zdaniem analityków z FortiGuard Labs firmy Fortinet, ransomware będzie jednym z
Liga Mistrzów UEFA przez trzy kolejne sezony w Grupie Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 15:00 - dodaj komentarz
Telewizja Polsat nabyła dla polskich widzów wszystkie prawa do pokazywania przez trzy kolejne sezony w latach 2021-2024 najważniejszych i najlepszych europejskich rozgrywek piłkarskich - Ligi Mistrzów UEFA. Prawa dotyczą wszystkich pól wykorzystania – w tym telewizji płatnej, bezpłatnej oraz internetu. Dodatkowo w pakiecie znajdują się mecze Superpucharu Europy UEFA oraz rozgrywki Młodzieżowej Ligi Mistrzów UEFA.
Santander mobile – cały bank w smartfonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:58 - dodaj komentarz
Klienci Santander Bank Polska coraz częściej bankują poprzez aplikację mobilną. Liczba transakcji w aplikacji Santander mobile wzrosła o 47% rok do roku, a liczba nastolatków korzystających z bankowości mobilnej podwoiła się. Konto Jakie Chcę z aplikacją mobilną w Santander Bank Polska to wiele możliwości w zasięgu smartfona. Poprzez Santander mobile można m.in. płacić telefonem, realizować przelewy BLIK na numer telefonu lub wypłacać gotówkę z bankomatu bez karty.
1/4 wszystkich zakupów  w e-commerce jest odsyłana z powrotem
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:56 - dodaj komentarz
W 2021 roku wartość rynku e-commerce ma osiągnąć około 2,7 biliona dolarów, z tempem wzrostu wynoszącym około 6,3 proc. rocznie . W związku z tym wielu przedsiębiorców chce działać w tej branży. Wszystko wskazuje również na to, że przyszłość będzie online, dlatego warto rozważyć założenie własnej działalności zajmującej się handlem elektronicznym. Sprzedawcy muszą się jednak mierzyć z wyzwaniami. Jednym z głównych i bardzo powszechnych są obciążenia zwrotne (tzw. chargebacki),
Aplikacja mPay ułatwi zakup biletów i parkowanie w kolejnych lokalizacjach
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:40 - dodaj komentarz
Już 1 kwietnia mieszkańcy Legnicy, Ostrowa Wielkopolskiego i Nowej Soli będą mogli szybko i wygodnie dokonać zakupu biletów komunikacyjnych przez aplikację mPay. W tej ostatniej lokalizacji możliwa będzie również regulacja należności za postój w strefie płatnego parkowania. Bilet komunikacji miejskiej zawsze w kieszeni. Legnica, Ostrów Wielkopolski i Nowa Sól to już kolejne w br. lokalizacje, po Kaliszu, Rzeszowie, Elblągu, Pabianicach, w których „od ręki” zrealizujemy
Użytkownicy Orange Flex przekazali w akcji EKO GB aż 300 000 GB
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:37 - dodaj komentarz
Zakończyła się pierwsza edycja EKO GB. Użytkownicy Orange Flex przekazali 300 000 GB. Dzięki przesłanym EKO GB, Orange Flex już w kwietniu zasadzi 10 000 m2 bioróżnorodnego lasu. Dziękujemy! Od 9 lutego użytkownicy Flexa mogli przekazywać w aplikacji swoje niewykorzystane gigabajty na wspólny cel – wymianę ich na m2 bioróżnorodnego lasu, który powstanie w Męcikale na Kaszubach. W miejscu, w którym w 2017 roku huragan spustoszył okoliczne tereny.
Monitory LG ERGO startują z Polską Ligą Esportową
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:34 - dodaj komentarz
Wraz z inauguracją nowego sezonu firma LG Electronics rozpoczyna współpracę z Polską Ligą Esportową (PLE). Jako oficjalny partner PGE Dywizji Mistrzowskiej – czyli najwyższej klasy rozgrywek – oraz LOTTO Dywizji Profesjonalnej wspierać będzie organizację zawodów. Ponadto bierze udział w innych akcjach promujących esport nad Wisłą. Porozumienie LG z tak renomowaną organizacją naturalnie wpisuje się w realizację głównego hasła firmy – Life's Good.
Doxing w biznesie: wzrost liczby spersonalizowanych ataków
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-04-01 14:29 - dodaj komentarz
Szkodliwi użytkownicy zrozumieli, że stosowanie niektórych sztuczek typowych dla zaawansowanych cybergangów, takich jak wykorzystywanie oprogramowania ransomware w atakach ukierunkowanych na organizacje, pozwala osiągnąć różne cele. Według badaczy z firmy Kaspersky kolejnym zagrożeniem, na które trzeba uważać, jest tzw. „corporate doxing”, czyli gromadzenie poufnych informacji na temat organizacji i jej pracowników bez ich zgody w celu wyrządzenia szkody bądź osiągnięcia zysku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: