GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zgubiłeś dowód? Zgłoś to przez Internet
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:49 - dodaj komentarz
W trakcie sylwestrowej nocy zgubiłeś lub uszkodziłeś dowód osobisty? Dla swojego dobra zgłoś to jak najszybciej. By to zrobić, nie musisz iść do urzędu. Po pierwsze, pamiętaj, że w zgłoszeniu utraty/kradzieży lub uszkodzenia dowodu osobistego nikt nie może Cię wyręczyć. Musisz to zrobić osobiście. W przypadku dzieci do 18. roku życia, osób całkowicie lub częściowo ubezwłasnowolnionych w ich imieniu formularz mogą złożyć odpowiednio – rodzic, opiekun prawny lub kurator.
Polacy w czołówce międzynarodowych zawodów bezpieczeństwa teleinformatycznego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:44 - dodaj komentarz
Rok 2018 był wyjątkowy dla polskich drużyn biorących udział w międzynarodowych zawodach dotyczących bezpieczeństwa komputerowego. Dwie z nich, Dragon Sector oraz p4, znalazły się na podium najbardziej znanego rankingu zawodów hakerskich (CTFtime). W składzie obu drużyn znaczącą rolę odgrywają specjaliści z CERT Polska (aktualni i byli). Członkowie drużyn, grając już indywidualnie, zdominowali także zawody dla hakerów (tzw. "white hats") organizowane przez polskie Ministerstwo Obrony Narodowej, oraz pokazali wysoką formę, reprezentując Polskę podczas konkursu
Nowe możliwości telewizorów LG wyposażonych w sztuczną inteligencję ThinQ
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:42 - dodaj komentarz
Podczas targów CES 2019 firma LG Electronics zaprezentuje flagową linię telewizorów wyposażonych w sztuczną inteligencję ThinQ i zapewniających zupełnie nową jakość domowej rozrywki. W nowych telewizorach zastosowano procesor α (Alpha) 9 Gen 2 (drugiej generacji) i algorytm uczenia się deep learning, dzięki którym funkcje sztucznej inteligencji podwyższają jakość obrazu oraz dźwięku. Wykorzystując nowy algorytm telewizory LG z oferty na rok 2019 analizują obraz i dźwięk w materiałach
Zasięg PLAY co nowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:39 - dodaj komentarz
Aktualnie w zasięgu LTE znajduje się: 2214 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 391 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiliśmy zasięg w 28 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców. Aktualnie w zasięgu LTE ULTRA znajduje się: 1692 miejscowości powyżej 1 tys. mieszkańców w tym 381 miast powyżej 10 tys. mieszkańców. W ostatnim miesiącu uruchomiliśmy zasięg w 17 miejscowościach liczących powyżej 1 tys. mieszkańców a poniżej lista ostatnio
Surface Studio 2 debiutuje nad Wisłą
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:34 - dodaj komentarz
Ruszyła przedsprzedaż komputerów Surface Studio 2, Surface Laptop 2 oraz Surface Pro 6 w Sklepie Microsoft. Microsoft wie, jak zacząć Nowy Rok z przytupem. Do Polski trafia właśnie Surface Studio 2. Portfolio produktów z linii Microsoft Surface w Polsce powiększy się również o dwa inne komputery: Surface Laptop 2 oraz Surface Pro 6. W przypadku tego drugiego urządzenia zamawiający w zestawie otrzymają również Surface Pen.
UKE nałożył kary na 4Carriers sp. z o.o. za podmianę numerów telefonicznych zagranicznych na krajowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:22 - dodaj komentarz
Prezes UKE stwierdził, że 4Carriers tranzytując połączenia telekomunikacyjne z zagranicy systematycznie dokonywała zamiany, z zagranicznych na krajowe (np. +44 na +48), oznaczeń numerów inicjujących połączenia wykorzystując do tego numerację krajową przyznaną innym przedsiębiorcom telekomunikacyjnym. Za te naruszenia Prezes UKE nałożył na 4Carriers kary pieniężne w łącznej wysokości 2,2 mln zł.
Netia reklamuje świetlną wyprzedaż
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:19 - dodaj komentarz
Netia rozpoczęła kampanię reklamową, promującą „świetlną wyprzedaż”. W ramach komunikowanej promocji klienci otrzymają 2 usługi (internet z telewizją) w cenie 1. W ramach akcji komunikacyjnej zaplanowane zostały .spoty radiowe z udziałem Czesława Mozila (spot 30 sek. – w załączeniu – emitowane m.in. w RMF FM, Radio ZET, Eska i wielu innych), blisko tysiąc billboardów oraz działania performace marketing w internecie. Kampania potrwa do połowy lutego br.
FIBARO na CES 2019 – co w Las Vegas pokaże firma z Polski?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:14 - dodaj komentarz
Dwa produkty nagrodzone tytułem CES Innovation Awards Honorees - budzący ogromne zainteresowanie Smart Implant oraz nowa aplikacja do obsługi systemu smart home FIBARO Home Center. FIBARO jedzie do Las Vegas na największe na świecie targi technologiczne z bardzo silnymi nowościami, po raz kolejny reprezentując w USA wybitną polską myśl technologiczną. Gorące przyjęcie firma z Polski ma już pewne.
Samsung i First Data zamienią smartfon w mobilny terminal płatniczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:12 - dodaj komentarz
amsung Electronics Polska i First Data Polska podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego wspólnie stworzą i wdrożą rozwiązanie Software POS („SPOS”), wykorzystujące smartfon jako terminal do przyjmowania płatności. Debiut produktu zaplanowano na 2019 rok. SPOS umożliwi wykorzystanie smartfonów Samsung jako przenośnych terminali płatniczych. W tym celu, usługa wykorzysta kluczowe technologie partnerów porozumienia.
6 trendów, które w 2019 roku zmienią branżę IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-01-03 16:10 - dodaj komentarz
Wyobraź sobie, że z komputerowym asystentem, sprzedającym bilety lotnicze, gawędzisz jak ze starym przyjacielem, który w lot łapie twoje czarne poczucie humoru. Na ręku masz zegarek, dzięki któremu zarządzasz poszczególnymi etapami produkcji w fabryce po drugiej stronie świata, a nad zawiłymi procesami dyskretnie czuwają wszechwiedzące algorytmy kwantowe. Wraz z ekspertami z największej polskiej szkoły IT Coders Lab wybraliśmy 6 gorących, najbardziej
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: