GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

LG wprowadza więcej programów na telewizory smart innych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:39 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics znacznie zwiększy dostępność opcji strumieniowego przesyłania treści do telewizorów innych producentów działających na jej autorskiej platformie webOS. Dzięki wprowadzanej właśnie aktualizacji oprogramowania widzowie korzystający z telewizorów z systemem webOS mogą doświadczyć bogatszych wrażeń podczas oglądania, mając do wyboru jeszcze więcej popularnych usług.
Gala KSW 64 w PPV w Polsat Box i Polsat Box Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:36 - dodaj komentarz
Abonenci Polsat Box (wcześniej Cyfrowy Polsat) oraz serwisu streamingowego Polsat Box Go (wcześniej IPLA) mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 64, która odbędzie się w sobotę, 23 października w Łodzi. W walce wieczoru dojdzie do mistrzowskiego starcia o pas w kategorii koguciej: Sebastian Przybysz podejmie Bruno Augusto dos Santosa. Niezwykle ekscytująco zapowiada się spotkanie pomiędzy prawdziwymi legendami KSW: olbrzymim Senegalczykiem Serigne Ousmane „Bombardierem” Dia i utytułowanym strongmanem Mariuszem „Pudzianem” Pudzianowskim.
Do oferty sieci Plus trafił najnowszy OPPO Reno6 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:34 - dodaj komentarz
Do oferty sieci Plus trafił najnowszy OPPO Reno6 5G. Model ten wyróżnia się przyciągającym wzrok designem, wysoką jakością wykonywanych zdjęć i wideo, szybkim ładowaniem oraz obsługą 5G. Smartfon ten przypadnie do gustu osobom ceniącym sobie wyjątkowy wygląd urządzeń połączony z funkcjonalnością. Zaraz po wyjęciu z pudełka od razy widać, że telefon się błyszczy. To zasługa patentu OPPO, który nosi nazwę „Reno Glow”.
Szybsza adopcja chmury. S&T zbadało polskie firmy produkcyjne
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:28 - dodaj komentarz
S&T opublikowało raport o cyfryzacji i adopcji rozwiązań chmurowych w sektorze produkcyjnym. Główny wniosek: polskie firmy coraz chętniej sięgają po usługi IT dostępne w chmurze, ale wciąż mają przed nią obawy – głównie w obszarze bezpieczeństwa informatycznego. Z aplikacji umożliwiających przetwarzanie danych w chmurze korzysta obecnie blisko jedna czwarta polskich firm produkcyjnych, ale odsetek ten będzie istotnie rósł. 4 na 10 badanych przedsiębiorstw deklaruje ich wdrożenie w najbliższym czasie.
Ponad połowa polskich firm przemysłowych nie korzysta dostatecznie z danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:25 - dodaj komentarz
Dane są tym dla gospodarki XXI wieku, czym w poprzednim stuleciu była dla niej ropa naftowa – głównym środkiem napędzającym rozwój przemysłowy. Punktem wyjścia dla cyfrowej transformacji jest gromadzenie i analizowanie danych oraz przetwarzanie ich w informacje istotne z punktu widzenia produkcji. Niezbędnym warunkiem do cyfryzacji jest automatyzacja – dane procesowe, które można agregować i wykorzystywać, pochodzą właśnie ze zautomatyzowanego systemu produkcyjnego.
BOOMSTER – nowa odsłona ikonicznego głośnika od Teufel
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:19 - dodaj komentarz
Teufel prezentuje nową generację swojego najpopularniejszego głośnika Bluetooth – BOOMSTER. Urządzenie łączy w sobie zalety sprzętu mobilnego oraz domowego zestawu audio. Moc zestawu audio w mobilnej konstrukcji. BOOMSTER to przenośny głośnik o mocy wyjściowej aż 42W. W nowej wersji wyposażony jest w duży subwoofer typu frontfire, który w przeciwieństwie do poprzednich modeli, nie jest już widoczny. Dodatkowo przetwornik basowy wspierany jest przez dwie membrany pasywne.
Bank BNP Paribas udostępnia Kredytomat
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:14 - dodaj komentarz
Producenci rolni mogą od 11 października w bardziej intuicyjny sposób znajdować rozwiązania finansowe najlepiej odpowiadające konkretnym potrzebom związanym z prowadzeniem i rozwojem gospodarstwa rolnego. Wszystko dzięki nowemu narzędziu - Kredytomatowi, które jest dostępne dla wszystkich i bez opłat na portalu Agronomist.pl Wdrożenie Kredytomatu wpisuje się w nowe podejście do oferowania usług finansowych i ubezpieczeniowych dla rolników na rynku. W tym innowacyjnym modelu Kredytomatu,
Pierwszy polski smart lock zintegrowany z Apple HomeKit
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:08 - dodaj komentarz
W II kwartale 2021 roku Apple odnotował wzrost sprzedaży produktów z kategorii Wearables, Dom i Akcesoria o 36% rok do roku. Przy okazji publikacji wyników poinformowano, że rekordowe wyniki dotyczą także naszego kraju, co dowodzi, że Polacy coraz bardziej lubią urządzenia spod znaku nadgryzionego jabłka. Naprzeciw potrzebom użytkowników Apple wyszedł producent inteligentnego zamka tedee, ogłaszając pełną integrację smart locka z systemem HomeKit.
Cztery miliony profili zaufanych od początku tego roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-12 13:04 - dodaj komentarz
4 017 656 – dokładnie tylu Polaków założyło profil zaufany (PZ) od początku tego roku. W sumie z PZ korzysta już 12 833 591 osób. Jesteś w tym gronie? Do końca roku jeszcze daleko, a już wiemy, że to będzie najlepszy rok w 10-letniej historii profilu zaufanego (PZ). Od 1 stycznia do 10 października PZ założyło ponad 4 miliony osób. W ubiegłym roku taki wynik osiągnęliśmy na początku grudnia.
Jak skutecznie sprzedawać w internecie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2021-10-11 14:43 - dodaj komentarz
100 mld zł brutto – tyle według PwC wart był polski rynek e-commerce w 2020 roku. Eksperci prognozują, że przez najbliższe lata będzie on rósł o 12% rocznie. To pokazuje olbrzymi potencjał do sprzedaży towarów i usług w sieci – tym bardziej, że 85% Polaków deklaruje chęć utrzymania częstotliwości robienia zakupów po zakończeniu pandemii. Aby jednak uszczknąć kawałek tego e-commerce’owego tortu, trzeba znać tajniki skutecznej e-sprzedaży. Można je zgłębić dzięki najnowszej publikacji „Nowoczesny sprzedawca.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: