GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

LG zaprezentuje lodówkę z funkcją MoodUP
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 13:08 - dodaj komentarz
LG Electronics zapowiada „MoodUP, by LG” – inscenizację świetlną, która zostanie pokazana w ramach festiwalu Vivid Sydney 2023. Podczas największego corocznego pokazu świetlnego w Australii, który odbywa się w Sydney już po raz trzynasty, firma zaprezentuje innowacyjną lodówkę LG InstaViewTM z funkcją MoodUP. Lodówka LG InstaView z MoodUP wyposażona jest w panele drzwiowe, których kolor można indywidualnie dopasowywać do gustu i nastroju. Za pomocą aplikacji mobilnej LG ThinQ™ użytkownicy mogą zmieniać barwy paneli LED
T-Mobile zaprasza na konkurs z okazji Dnia Dziecka
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 13:01 - dodaj komentarz
Kolega ze szkolnej ławki, koleżanka z podwórka, członek rodziny, a może ulubiona postać z książki lub bajki? Dla dzieci pojęcie „przyjaciela” ma czasem wiele twarzy. Dlatego z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka w T-Mobile przygotowaliśmy specjalną zabawę – w aplikacji „Mój T‑Mobile” wystartował konkurs, w którym pytamy: „Komu Twoje dziecko przyznałoby order Najlepszego Przyjaciela i dlaczego?”. Na zwycięzców czekają wyjątkowe zestawy z książką i pluszakiem autorstwa Neli Małej Reporterki! Odpowiedzi można przesyłać do 4 czerwca.
Zmiany w kierownictwie Orange Polska od 1 września
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 13:00 - dodaj komentarz
1 września 2023 r. Julien Ducarroz, po zaakceptowaniu przez tamtejszą Radę Dyrektorów, obejmie stanowisko prezesa Orange Romania. Z początkiem września prezeską Orange Polska zostanie Liudmila Climoc. Orange Polska będzie trzecim krajem Grupy Orange, w którym Liudmila Climoc obejmie stanowisko prezeski zarządu. Climoc posiada 25 lat doświadczenia w telekomunikacji. W 2008 r. została prezeską Orange Moldova, a od 2016 kieruje Orange Romania.
24-calowy monitor QHD o wysokim odświeżaniu od AGON by AOC
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:53 - dodaj komentarz
Marka czołowego producenta monitorów gamingowych i akcesoriów – AGON by AOC – wprowadza do sprzedaży model Q24G2A/BK. Zagęszczenie pikseli tego wyświetlacza jest ponadprzeciętnie wysokie – wynosi 123,4 PPI. Zastosowana w nim matryca IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 px odświeża obraz z częstotliwością 165 Hz. Rozdzielczość Quad HD jest najczęściej kojarzona z wyświetlaczami o przekątnej 27 lub 32 cali. Wówczas zagęszczenie pikseli wynosi odpowiednio 108,8 PPI albo 91,8 PPI. W 23,8-calowym modelu Q24G2A/BK ten parametr wynosi 123,4 PPI.
BNP Paribas podpisał konsorcjalną umowę kredytową z Grupą Polsat Plus
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:48 - dodaj komentarz
Bank BNP Paribas pełni rolę globalnego współkoordynatora banków oraz jednego z koordynatorów ESG w ramach konsorcjum, które zawarło umowę kredytowania powiązanego ze zrównoważonym rozwojem (w formule Sustainability-Linked Loan) z Grupą Polsat Plus na łączną kwotę ok. 10,6 mld złotych. Finansowanie wiodącej grupy medialno-telekomunikacyjnej w Polsce wesprze realizację Strategii 2023+, która przewiduje budowę nowego segmentu działalności, tj. Czystej Energii. Jest to do tej pory największa transakcja w formule SLL
Samsung otwiera Brand Store w warszawskiej Galerii Młociny
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:46 - dodaj komentarz
24 maja firma Samsung otworzyła w Galerii Młociny swój dwudziesty drugi Brand Store w Polsce. Otwarcie nastąpiło dokładnie 10 lat po otwarciu pierwszego polskiego sklepu firmy. 24 maja Samsung otworzył swój 22 drugi Brand Store – tym razem w warszawskiej Galerii Młociny. Sklep zlokalizowany jest na poziomie 0 galerii handlowej i ma powierzchnię 125 m2. Jest to przestrzeń, w której można zapoznać się z oraz zakupić najbardziej zaawansowane sprzęty marki.
Sztuczna inteligencja kluczem do przyszłości smart home
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:44 - dodaj komentarz
Sztuczna inteligencja jest wykorzystywana w różnych dziedzinach, od motoryzacji po medycynę. Coraz częściej pojawia się także w naszych mieszkaniach. Dzięki urządzeniom smart home opartym o inteligentne algorytmy, domowe zacisze może być bezpieczniejsze, a rachunki do zapłaty niższe. Florian Deleuil, ekspert Netatmo tłumaczy do czego firma wykorzystuje SI w służbie swoich użytkowników. Sztuczna inteligencja (SI) poprawia wydajność produktów Smart Home i dostosowuje je do każdego domu w bezpieczny sposób.
LG prezentuje ładowarki do pojazdów elektrycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:41 - dodaj komentarz
LG Electronics rozszerza swoją działalność w zakresie ładowarek do pojazdów elektrycznych (EV), co ma umocnić pozycję firmy w tym szybko rozwijającym się segmencie. Rozpoczęcie produkcji ładowarek EV przez HiEV Charger (znane wcześniej jako AppleMango), świętowano wczoraj podczas uroczystej ceremonii. Przedsiębiorstwo HiEV Charger, zajmujące się rozwiązaniami do ładowania pojazdów elektrycznych, zostało przejęte przez LG, GS Energy i GS Neotek w 2022 roku.
Plus uhonorowany za 25 lat wspierania Polskiej Siatkówki
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:36 - dodaj komentarz
Ćwierć wieku trwa już współpraca operatora sieci Plus z Polską Siatkówką. To „złoty czas” naszych siatkarskich reprezentacji, a Plus był razem z nimi w najważniejszych momentach. Wspólnie z milionami polskich kibiców świętowaliśmy medale zdobywane na najważniejszych imprezach międzynarodowych: Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, finałach Ligi Światowej i Pucharu Świata Mężczyzn. Z okazji jubileuszu 25-lecia został uhonorowany dwoma cennymi wyróżnieniami: w Katowicach w Alei Gwiazd Siatkówki odsłonięta została tablica
Raport ESG Grupy Enea za 2022 r. jest już dostępny
dodał: Monika Kowalczewska - 2023-05-29 12:30 - dodaj komentarz
Grupa Enea opublikowała nowy raport ESG, który pokazuje kolejne kroki i działania w drodze do neutralności klimatycznej. Podsumowując rok 2022, czołowy polski koncern energetyczny opisuje wyniki swoich działań na rzecz minimalizowania wpływu jego działalności na środowisko, przy jednoczesnym zwiększaniu pozytywnego oddziaływania na otoczenie społeczne. Publikacja pokazuje trwałe fundamenty zrównoważonego rozwoju Grupy, a także jej działania, które są odpowiedzią na pojawiające się wyzwania, takie jak agresja Rosji na Ukrainę.
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: