GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Małe i średnie firmy pod technologiczną ścianą. Czy nadążą za cyfrową transformacją?
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:21 - dodaj komentarz
Według badania Konica Minolta główne wyzwania, z którymi mierzą się małe i średnie firmy to cyberzagrożenia (33%), rosnąca konkurencja (27%), nowe regulacje takie jak RODO (23%), wymagający rynek pracy (23%) czy zbyt szybki postęp technologiczny (23%). Problemy z infrastrukturą IT wskazywało 18% przedsiębiorstw. Czy mały biznes jest gotowy na cyfrową transformację? Cyfryzacja zmienia warunki i charakter pracy. Między innymi dzięki rozwiązaniom chmurowym można ją wykonywać z każdego miejsca i
Orange: Laboratorium Światłowodu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:13 - dodaj komentarz
W serii „Jak to działa?” Orange pokazuje Wam różne elementy naszej sieci, ale jeszcze nigdy nie pokazano jak działa światłowód. W końcu światłowód to największa inwestycja ostatnich lat i skoro już wiecie jak podłącza się szkoły, domki jednorodzinne, jak działa sieć szkieletowa to może w końcu warto odpowiedzieć na pytanie – jak działa ten „kabelek”, który je wszystkie łączy. Zatem, jeżeli zastanawialiście się dlaczego światłowód działa, co się dzieje, gdy się go zgina,
Twardy brexit a polskie sklepy internetowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:10 - dodaj komentarz
Wielka Brytania to największy rynek e-commerce w Europie. 86 proc. Brytyjczyków, mających dostęp do internetu, robi zakupy w sieci, według danych Eurostatu. Na wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej z niepokojem patrzą polscy e-sprzedawcy. Co oznacza brexit dla dalszego rozwoju sprzedaży transgranicznej w Polsce - komentuje Martin Brańka, International Client Relations Director w Blue Media.
ING otwiera testowy interfejs API
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-14 16:08 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski udostępnia środowisko testowe do przekazywania danych w ramach otwartej bankowości. Od dziś dostawcy aplikacji zewnętrznych mogą przetestować bankowy interfejs dostępowy API. Pełna specyfikacja interfejsu wraz ze szczegółowym opisem zasad jego funkcjonowania jest dostępna w ramach tzw. portalu deweloperskiego. Serwis dostępny jest pod adresem: https://devportal.ing.pl/
Nowa aplikacja do dzielenia się lokalizacją od Telematics Technologies
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:16 - dodaj komentarz
Seeya to nowa, darmowa aplikacja służąca do udostępniania własnej lokalizacji i obserwowania na mapie pozycji bliskich osób. Dostawcą rozwiązania jest producent popularnej nawigacji samochodowej NaviExpert. Najnowsza aplikacja Telematics Technologies trafiła właśnie do Google Play. Aplikacja ma pomóc wszystkim tym, którzy lubią wiedzieć gdzie są ich bliscy: dzieci, partnerzy, rodzice czy znajomi.
Różnorodna oferta filmowa w marcu w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:11 - dodaj komentarz
W IPLI, największym serwisie rozrywki internetowej, można obejrzeć kolejne świetne produkcje filmowe, w tym kontrowersyjny „Kler”, który był najchętniej oglądanym filmem w polskich kinach w ubiegłym roku. Ponadto tytuły dla siebie znajdą także fani komedii romantycznych, charakterystycznego humoru Marka Koterskiego oraz miłośnicy kina akcji i horroru. Wciąż powiększająca się biblioteka filmowa IPLI w marcu wzbogaca się o następne ciekawe tytuły, dzięki czemu każdy znajdzie pozycję dla siebie.
Wszyscy gotowi? Można zaczynać! Znamy datę #CodeWeek2019
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:08 - dodaj komentarz
5-20 października – warto zapamiętać tę datę. To wtedy odbędzie się Europejski Tydzień Kodowania, który jak zwykle potrwa… dwa tygodnie. Wydawałoby się, że 205 dni – bo dokładnie tyle zostało do #CodeWeek2019 – to mnóstwo czasu. Minie szybciej, niż byśmy się spodziewali. Dlatego zachęcamy: zaczynajcie przygotowania. Już dziś możecie zacząć planować co fajnego zrobicie w październiku! Zaprogramujcie to sobie, a potem – do dzieła!
Kaspersky Lab wykrywa lukę dnia zerowego w zabezpieczeniach systemu Windows
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:06 - dodaj komentarz
Technologie firmy Kaspersky Lab wykryły nową lukę w zabezpieczeniach systemu Microsoft Windows, która prawdopodobnie była wykorzystywana w atakach ukierunkowanych przez co najmniej dwa ugrupowania cyberprzestępcze, łącznie z wykrytym niedawno gangiem SandCat. Jest to czwarty exploit dnia zerowego zidentyfikowany w rzeczywistych warunkach przez technologię automatycznego zapobiegania exploitom firmy Kaspersky Lab.
Netia: Twoje ulubione kanały teraz w jakości HD
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:04 - dodaj komentarz
Do grona kanałów w jakości HD dołączyły: Polsat Music HD, Kino Polska HD, Comedy Central Family HD, Filmbox Premium HD oraz Polsat Viasat Nature HD. Dla melomanów numerem wartym zapamiętania będzie 224, ponieważ pod nim kryje się Polsat Music HD w pakiecie Na Start, w którym dostępna jest muzyka królującą aktualnie na listach przebojów polskich oraz światowych. Kino Polska HD możecie znaleźć w pakiecie Kino pod numerem 140, a tam klasyka, nowości polskiego kina,
7000 stacji bazowych z agregacją pasma dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2019-03-13 16:01 - dodaj komentarz
Agregacja pasma to coś, na co powinniście zwracać uwagę choćby kupując smartfony czy modemy. Jeżeli posiadają tą funkcję i korzystacie ze stacji bazowej, która także ją ma możecie osiągnąć wyższe prędkości transferu, a internet będzie Wam działał komfortowo nawet w dużym tłoku. Od tego tygodnia klienci sieci Orange mogą korzystać już z 7 tysięcy takich stacji bazowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: