GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

e-HR – nowoczesne rozwiązanie we współczesnych firmach
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:39 - dodaj komentarz
W codziennej pracy HR-owcy wykorzystują wiele dokumentów, które gromadzą w segregatorach. Teczki osobowe, CV kandydatów czy oferty pracy najczęściej przechowywane są na komputerach lub w wersji drukowanej zalegają na półkach. Z pomocą przychodzi technologia, która usprawnia pracę i zwiększa efektywność podejmowanych działań. Tradycyjny „teczkowy” obieg dokumentów przestał spełniać współczesne wymogi komunikacji.
Samsung przedstawia Galaxy A42 5G – najbardziej przystępny cenowo
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-12 14:37 - dodaj komentarz
Urządzenie wyposażono w wielofunkcyjny poczwórny aparat, wytrzymałą baterię z możliwością szybkiego ładowania i wyświetlacz Infinity-U. Firma Samsung Electronics zaprezentowała Galaxy A42 5G, najbardziej przystępny cenowo smartfon 5G w swoim portfolio. Urządzenie oferuje funkcje i innowacje, których oczekują użytkownicy serii Galaxy A, w tym w poczwórny aparat, wyświetlacz Infinity-U oraz wytrzymałą baterię.
Aplikacja Moovit w Huawei AppGallery, także na smartfony z HMS
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:18 - dodaj komentarz
Moovit, popularna na całym świecie aplikacja dająca dostęp do rozkładów jazdy komunikacji miejskiej, map czy analiz ruchu miejskiego, jest już dostępna w sklepie z aplikacjami AppGallery. Aplikację można pobrać na wszystkie urządzenia Huawei, również najnowsze smartfony i tablety marki oparte o Huawei Mobile Services. Moovit dołączył do bogatej oferty sklepu AppGallery, w której globalnie znajduje się już 96 000 aplikacji zintegrowanych z HMS.
Nowy zestaw narzędzi wykorzystywany w atakach na przemysłowe spółki holdingowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:16 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky zidentyfikowali serię wysoce ukierunkowanych ataków z 2018 r. na przemysłowe spółki holdingowe. W porównaniu z kampaniami wymierzonymi w dyplomatów oraz znanych aktywistów politycznych podmioty te zdecydowanie rzadziej trafiają na celownik cybergangów. Wykorzystywany w atakach zestaw narzędzi został nazwany przez firmę Kaspersky „MontysThree”.
Samsung partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:15 - dodaj komentarz
Samsung dołączył do grona partnerów Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W ramach współpracy firma pragnie podzielić się swoimi dobrymi praktykami, a także dotrzeć do szerszego grona odbiorców, starając się zainteresować ich działaniami na rzecz zrównoważonego rozwoju. Forum Odpowiedzialnego Biznesu to organizacja ekspercka, która jest inicjatorem i partnerem kluczowych przedsięwzięć dla polskiego CSR.
Kolejny LG Brand Store oficjalnie otwarty – teraz we Wrocławiu
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:13 - dodaj komentarz
Firma LG w czwartek, 8 października uroczyście otworzyła kolejny Brand Store we wrocławskim centrum handlowym Magnolia Park. Salon powstał z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy teraz w jednym miejscu mogą dokładnie poznać i kupić innowacyjne produkty z szerokiego portfolio LG. Wśród nich są modele premium LG SIGNATURE, jak również najnowszy smartfon LG Wing. W salonie na klientów czekają atrakcyjne promocje.
W Dniu Bezpiecznego Komputera: ostrzegamy przed wyłudzeniami
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:10 - dodaj komentarz
Codziennie do Internetu zagląda aż 95% Polaków, korzystając z komputera, tabletu lub smartfona. Największe obawy użytkowników budzą trzy zagrożenia: wirusy i złośliwe oprogramowanie, utrata pieniędzy z konta bankowego oraz kradzież tożsamości. Dzień Bezpiecznego Komputera, przypadający na 12 października to inicjatywa, która ma na celu zwrócenie uwagi na zagrożenia płynące z sieci oraz promowanie bezpieczeństwa informatycznego.
Emotet znowu groźny – kolejne kraje ostrzegają przed zagrożeniem
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:07 - dodaj komentarz
Emotet, groźny trojan bankowy, zwiększył niedawno swoją aktywność i atakuje kolejne kraje. Po kampaniach wymierzonych przeciw instytucjom rządowym m.in. Francji, Japonii czy Włoch ostrzeżenie o rosnącej liczbie ataków wydał także amerykański Departament Bezpieczeństwa Krajowego. Wirus Emotet to groźny Trojan bankowy, wykorzystywany w ostatnim czasie w kampaniach ransomware do dystrybucji oprogramowania szyfrującego.
Orange: Supersmartfony teraz jeszcze taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:05 - dodaj komentarz
Nowi klienci wybranych Planów Mobilnych oraz Orange Love mogą skorzystać ze specjalnych niższych cen na zakup nowego smartfona. Oferta obejmuje popularne modele: Samsung Galaxy A41 jest teraz tańszy nawet o 120 zł, Samsung Galaxy A71 ma niższą cenę nawet o 504 zł, Xiaomi Mi 10 Lite 5G można teraz kupić nawet 456 zł taniej. Ceny obowiązują do 29 października.
Rusza CodeWeek2020
dodał: Monika Kowalczewska - 2020-10-09 13:01 - dodaj komentarz
Czekamy na to wydarzenie cały rok i wreszcie jest! Już jutro rusza Europejski Tydzień Kodowania, czyli #CodeWeek2020! Dołączcie do nas. Start, godz. 16.00. Codeweek - 10-25 października 2020. Przed nami ponad dwa tygodnie wydarzeń, webinarów i spotkań dotyczących programowania i kompetencji cyfrowych. Jednak przede wszystkim – dwa tygodnie świetnej zabawy! Sprawdźcie, jakie atrakcje czekają na uczestników #CodeWeek2020. Na pewno wybierzecie coś dla siebie.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: