środa, 17 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Zrób to po swojemu. Startuje kampania prezentująca urządzenia Lifestyle TV

  Zobacz również

  Telewizory z serii Lifestyle firmy Samsung oferują całkowitą swobodę aranżacji i możliwość personalizacji na wiele różnych sposobów. Pomagają wyrazić osobowość i wręcz idealnie wpisują się w różne style życia użytkowników. Do wyboru są telewizory The Frame, The Serif, The Sero i The Terrace oraz projektory The Freestyle i The Premiere – dzięki bogatemu portfolio urządzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Z pomocą w podjęciu decyzji przychodzi nowa globalna kampania marki Samsung pod hasłem #Zrób to po swojemu.

  - Reklama -

  Kampania prezentuje sześć historii zbudowanych wokół różnych stylów życia i pasji użytkowników. Każda z nich jest także realnym scenariuszem wykorzystania produktów z kategorii Lifestyle TV. Kampania została przygotowana z myślą o mediach społecznościowych, dlatego jest oparta na krótkich materiałach wideo i przyciągających spojrzenia kreacjach i postach. Za wdrożenie kampanii w Polsce odpowiedzialne są agencja VMLY&R oraz agencja mediowa Starcom.

  Lifestyle TV to odpowiedź na zróżnicowane oczekiwania

  Telewizor The Frame, który stanowi idealny mariaż sztuki technologii i designu, może służyć także jako ekran do prezentacji naszych zdjęć, grafik czy szkiców. Dzięki Obrotowemu Uchwytowi[1] można zmienić The Frame w pionowy obraz i wyświetlać dzieła w takim położeniu, w jakim zostały stworzone.

  LS KV The Frame

  Lubisz podróżować? Mobilny projektor The Freestyle spełni Twoje potrzeby, pozwalając oglądać filmy, gdziekolwiek tylko chcesz – na karoserii naszego kampera, czy podczas seansu w ogrodzie. Dzięki temu „kino pod chmurką” można zorganizować na własnych zasadach.

  Oglądaj filmy i seriale gdzie tylko chcesz z projektorem The Freestyle | Samsung Polska – YouTube

  LS KVThe_Freestyle

  Z kolei innowacyjny projektor The Premiere to świetne rozwiązanie dla fanów prawdziwie kinowych wrażeń w domu.

  Oglądaj filmy jak w kinie – odkryj projektor The Premiere | Samsung Polska – YouTube

  LS KVThe_Premiere

  Inspirują Cię oryginalne wnętrza? The Serif będzie świetnym wyborem dla tych, którzy są miłośnikami urzekającego designu. Dzięki wzornictwu w kształcie litery „I”, na oprawie telewizora można postawić także drobne przedmioty, takie jak perfumy czy wazoniki.

  Dopasowany do każdego wnętrza – poznaj telewizor The Serif | Samsung Polska – YouTube

  LS KV The Serif

  W bogatym portfolio produktowym można znaleźć także telewizor The Sero, który za sprawą obrotowego ekranu, będzie niezastąpiony podczas przeglądania social mediów czy nagrywania materiałów na TikTok.

  Chcesz obejrzeć mecz na tarasie? Idealnym wyborem będzie telewizor The Terrace, który jest odporny na warunki pogodowe czy inne czynniki zewnętrzne, takie jak pył czy wilgoć.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...