niedziela, 26 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Zgarnij dodatkowe 20 zł za doładowanie w T-Mobile na kartę lub Heyah

  Zobacz również

  Czy warto doładować swoje konto na kartę większą kwotą i cieszyć się dodatkowym budżetem na wybrane przez siebie usługi? Oczywiście, że tak! W T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę można zyskać bonus w postaci 20 zł przy jednorazowym doładowaniu za min. 50 zł. Oferta promocyjna trwa do 30 listopada lub do wyczerpania puli doładowań promocyjnych. Dobrze być w stałym kontakcie z bliskimi czy mieć dostęp do najnowszych informacji ze świata na wyciągnięcie ręki. Dlatego warto czasem doładować konto z usługami na kartę większą kwotą i nie martwić się o dostęp do potrzebnych usług. Tym bardziej, że teraz klienci T-Mobile na kartę lub Heyah na kartę mają ku temu dodatkowy powód, bowiem gdy doładują konto za min. 50 zł, otrzymają dodatkowe 20 zł w prezencie do wykorzystania na dowolny cel.

  - Reklama -

  Zgarnij 20 zł ekstra

  Aby otrzymać bonusowe 20 zł, wystarczy doładować jednorazowo konto kwotą 50 zł lub wyższą na stronie www.doladowania.t-mobile.pl w przypadku numeru w T-Mobile na kartę lub www.doladuj.heyah.pl w przypadku numeru w Heyah na kartę. Po wpłynięciu zasilenia użytkownik otrzyma dodatkowe, promocyjne doładowanie w wysokości 20 zł do wykorzystania  na dowolne usługi. Promocja potrwa do 30 listopada. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ pula promocyjnych doładowań jest ograniczona. Organizatorem promocji jest Autopay S.A.

  ŹródłoT-Mobile

  3 KOMENTARZE

  guest
  3 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  michał

  Doładowałem za 50 złotych ,bonusu 20zł nie otrzymałem

  michał

  Na stronie T-Mobile cały czas wyświetla,że promocja jest aktualna.

  michał

  Doładowałem za 50 złotych ,bonusu 20zł nie otrzymałem.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...