poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Zgarnij 100 GB ekstra na start z nowymi ofertami w T-Mobile na kartę

  Zobacz również

  Dodatkowych gigabajtów nigdy za wiele! Dlatego też klientom T-Mobile na kartę dajemy dodatkowy, jednorazowy pakiet 100 GB ekstra na 30 dni, jeśli zdecydują się oni skorzystać z naszych nowych ofert na kartę w taryfie GO!. Wystarczy aktywować jedną z nowych ofert do 31 marca za minimum 35 zł, by automatycznie otrzymać tę giga paczkę. By działać więcej i lepiej, warto zadbać o solidną paczkę gigabajtów. W końcu tyle rzeczy dzieje się w sieci, a korzystanie z internetu mobilnego nigdy nie było prostsze i przyjemniejsze.

  - Reklama -

  We współczesnym świecie użytkownicy nowych technologii mogą działać tak, jak chcą, bez żadnych ograniczeń, w każdym miejscu na świecie. Dlatego w T-Mobile dajemy klientom duże paczki gigabajtów, a teraz mamy dla nich bonus w postaci 100 GB ekstra na start za aktywację oferty za min. 35 zł, co 30 dni. Dodatkowo użytkownicy, którzy włączą jedną z ofert: GO! M, GO! M+UA lub GO! L mogą skorzystać z promocji „Rok Internetu”, dzięki której mogą łącznie zyskać nawet 1200 GB ekstra przez rok i korzystać z zasobów internetu do woli! 

  Jak skorzystać z promocji? 

  Z oferty promocyjnej może skorzystać każdy klient, który w dniach od 24 lutego do 31 marca 2023 aktywuje jedną z nowych ofert cyklicznych na kartę od T-Mobile w taryfie GO! za minimum 35 zł, tj. GO! M za 35 zł, GO! M+UA za 40 zł lub GO! L za 45 zł. Użytkownik otrzyma wówczas automatycznie jednorazowy bonus 100 GB ekstra na 30 dni. 

  Zaś włączając promocję „Rok Internetu” z 1200 GB ekstra przez rok użytkownicy otrzymają ponad 200 GB w pierwszym miesiącu: 100 GB z promocji „100 GB ekstra na start” oraz 100 GB z promocji „Rok Internetu”.

  Z promocji mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni użytkownicy taryfy GO!. Status pakietu można sprawdzić w aplikacji „Mój T-Mobile” lub kodem *512*2*2#.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...