Zakaz korzystania z komórek w pociągach

Zobacz również

Austriacka kolej wprowadza w pociągach „strefy ciszy”, w których będzie obowiązywał całkowity zakaz korzystania z komórek i odtwarzaczy mp3 – pisze Rzeczpospolita.

- Reklama -

Jak pisze dziennik, w podmiejskich pociągach w Salzburgu ruszył dwumiesięczny projekt pilotażowy, przewidujący zakaz używania komórek oraz słuchania muzyki z przenośnych odtwarzaczy w wyznaczonych strefach ciszy. Jeśli po tym czasie pasażerowie ocenią pomysł pozytywnie, strefy ciszy zostaną wprowadzone także w innych pociągach w całej Austrii.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...