niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Wakacyjna nowość w NaviExpert – stacje paliw na trasie

  Zobacz również

  Najnowsza wersja NaviExpert na Androida już dostępna w sklepie Play! Znajdziecie w niej nową, przydatną nie tylko podczas wakacyjnych podróży – funkcję stacji paliw na trasie.

  - Reklama -

  Stacje paliw od dziś w trybie nawigowania
  W wersji 15.10 naszej aplikacji możecie korzystać z najnowszej funkcjonalności, która sprawdzi się idealnie nie tylko podczas letnich wyjazdów. W trybie nawigowania zobaczycie teraz znajdujące się w pobliżu stacje paliw. Strzałki przy ikonie danej stacji podpowiedzą, po której stronie drogi znajduje się stacja, z kolei dystans wskaże, ile metrów pozostało do zjazdu z trasy na wybraną stację, bazując na Waszej lokalizacji.

  Dodawanie stacji do trasy
  Jeżeli chcecie sprawdzić, gdzie dokładnie znajduje się wybrana stacja lub uwzględnić ją na swojej trasie, wystarczy w nią kliknąć. Aplikacja potraktuje daną stację jako kolejny punkt na trasie. W taki sam sposób możecie usunąć stację z trasy.

  Domyślnie, aplikacja wyświetla wszystkie stacje paliw na trasie. Jeśli jednak lubicie tankować tylko na stacjach konkretnej marki, możecie zmienić preferencje wychodząc w menu aplikacji > Ustawienia > Ustawienia trasy > Stacje benzynowe na trasie > Kategorie.

  Kontrolka informująca o konieczności zatankowania może zaskoczyć nawet najbardziej doświadczonych i uważnych kierowców. Szukanie stacji na trasie bywa kłopotliwe, zwłaszcza w kontekście niespodziewanych objazdów czy podróżowania nieznaną wcześniej drogą. Stacje paliw w trybie nawigowania to małe – wielkie usprawnienie, dzięki któremu Wasz komfort podróży z NaviExpert będzie jeszcze większy.

  Aby umilić Wam letnie podróże, przez całe wakacje roczne abonamenty w NaviExpert dostępne są 30% taniej. Zakupu licencji w promocyjnej cenie dokonacie bezpośrednio w aplikacji pobranej z Google Play lub App Store, wybierając kolejno: Menu > Sklep.

  Więcej na: https://www.naviexpert.pl/blog/wakacyjna-nowosc-w-naviexpert-stacje-paliw-na-trasie/

  ŹródłoNaviExpert
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...