TP SA jest gotowa odkupić od SP 4,05 proc. akcji

Zobacz również

TP SA jest gotowa odkupić od Skarbu Państwa 4,05 proc. własnych akcji w ramach programu buy-buck, ale w grę nie wchodzi dodatkowa premia dla Skarbu Państwa – poinformował prezes TP Maciej Witucki.

- Reklama -

„Jeśli taka opcja nastąpi, to tak. Nie mamy dzisiaj takich sygnałów, ale gdyby się taka opcja pojawiła, to jesteśmy gotowi” – powiedział Witucki.

„Oczywiście muszą być zachowane warunki buy-bucku i pomysł z premią (dla Skarbu Państwa) nie wchodzi w grę” – dodał.

Wcześniej minister skarbu Aleksander Grad nie wykluczał, że jeśli France Telecom nie zdecyduje się kupić akcji TP od Skarbu Państwa, to akcje te mogą być sprzedane poprzez giełdę.

Skarb Państwa ma obecnie blisko 55,5 mln akcji TP SA, co stanowi 4,05 proc. kapitału spółki.

ŹródłoPAP
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...