Telefony komórkowe przyczyną alergii?

Zobacz również

Według japońskiego lekarza, dra Hajime Kimata, mikrofale emitowane przez telefony komórkowe mogą wywoływać alergie.

- Reklama -

Promieniowanie emitowane przez „komórki” może pobudzać znajdujące się we krwi antygeny. Konsekwencje takiego działania to zaostrzenie alergicznych reakcji organizmu na kurz, pyłki roślin oraz sierść zwierząt. Badanie przeprowadzone na grupie 52 osób wykazujących już wcześniej skłonności do alergii potwierdziło teorię dra Kimata. Aby móc mówić o szkodliwym wpływie telefonów komórkowych na alergików potrzebne są jednak bez wątpienia dalsze, przeprowadzone na szerszą skalę badania.

ŹródłoMobileMag
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...