wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  T-Mobile wyróżniony tytułem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2024

  Zobacz również

  Współczesne firmy, które mają ambicje liderskie i chcą odnosić sukcesy, muszą budować zyskowność w sposób odpowiedzialny, dbając o etykę i społeczną stronę biznesu. W T-Mobile rozumiemy to doskonale, a także to, że źródłem wszelkich osiągnięć są ludzie. I to właśnie m.in. za nasze działania na rzecz pracowników zostaliśmy wyróżnieni tytułem „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2024”.

  - Reklama -

  Dla T-Mobile dbałość o środowisko pracy, rozwój pracowników oraz angażowanie się w działania społeczne są nieodłącznymi elementami przyjętej strategii odpowiedzialnego biznesu. Bo za wszystkimi rozwiązaniami tworzonymi dla klientów stoi właśnie magentowy team – drużyna ekspertów z rozmaitymi kompetencjami, która chce zdobywać klientów innowacyjnymi technologiami i usługami, jak chociażby niedawno uruchomiona sieć 5G Bardziej.

  Wszystko, co robimy w T-Mobile, tworzymy dla ludzi i dzięki nim. Bez wspaniałego zespołu zaangażowanych w rozwój firmy profesjonalistów, sukces nie byłby możliwy. Dlatego podejmujemy szereg działań, aby nasi pracownicy czuli, jak wiele znaczą w organizacji i jak kluczowy jest ich wkład w osiągniecia firmy. Staramy się budować takie środowisko i kulturę współpracy, aby każdy czuł się ważny, szanowany i doceniony. I myślę, że nasi pracownicy to dostrzegają, o czym świadczy osiągnięty w 2023 rekordowo wysoki Employee Statisfaction Index na poziomie 84%. – mówi Dorota Kuprianowicz-Legutko, Członkini Zarządu, Dyrektorka Ds. Polityki Personalnej.

  Mierzony wewnętrznie poziom zadowolenia pracowników T-Mobile z pewnością potwierdza pozycję firmy jako atrakcyjnego pracodawcy. A otrzymany ostatnio przez markę tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2024” to dowód na to, że T-Mobile to odpowiednie miejsce dla osób ambitnych, nastawionych na rozwój, dla których działalność prospołeczna ma ogromne znaczenie.

  Celem programu „Odpowiedzialny Pracodawca. Lider HR 2024” jest propagowanie właściwych działań w zakresie polityki personalnej oraz integracji spraw personalnych ze sprawami biznesowymi. Głównym kryterium wyboru laureatów jest szeroko rozumiana jakość zatrudnienia, a każdy z pretendentów musi przejść przez wnikliwą ocenę obejmującą takie elementy jak: dynamika rozwoju kadry, przestrzeganie przepisów prawa pracy i BHP, możliwość podnoszenia kwalifikacji, system motywacyjny czy społeczna odpowiedzialność biznesu.

  Tytuł „Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2024” jest dla nas niewątpliwym powodem do dumy. Jest to dla nas potwierdzenie, że jako firma idziemy w prawidłowym kierunku, ale też uwiarygodnienie naszej polityki employer brandingowej – dodaje Dorota Kuprianowicz-Legutko. – W dzisiejszym świecie miarą sukcesu firmy jest nie tylko umiejętność zatrzymania talentów, ale także przyciąganie nowych, a wspomniany certyfikat jest gwarancją naszej solidności jako pracodawcy.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...