piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  T-Mobile: Nowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży

  Zobacz również

  Dzięki sieci 5G możemy doświadczać BARDZIEJ – pozostawać w bliskim, niezakłóconym kontakcie z rodziną i przyjaciółmi, poznać nowy wymiar rozrywki czy przeżywać i utrwalać niezwykłe chwile. Teraz, z kolejną generacją urządzeń z serii T, będzie to jeszcze łatwiejsze! Właśnie ruszyła sprzedaż premierowych modeli T Phone 2 5G, T Phone 2 Pro 5G.
  W T-Mobile chcemy łączyć ludzi z tym, co dla nich wyjątkowe.

  - Reklama -

  Pamiątkowe zdjęcia utrwalające niezwykłe momenty, perfekcyjny streaming z ważnych wydarzeń, a może wciągające gry mobilne? Niezależnie od tego, co wybierasz na co dzień, tworzymy rozwiązania, które wspierają Cię na każdym kroku. Dlatego stworzyliśmy serię urządzeń 5G na każdą kieszeń, a teraz przedstawiamy jej najnowszą odsłonę. Premierowe modele T Phone 2 5G oraz T Phone 2 Pro 5G właśnie trafiły do sprzedaży. Są one już dostępne na naszej stronie internetowej, a także stacjonarnie w salonach T-Mobile. Można je kupić jako osobne urządzenia lub w zestawie z ofertą abonamentową.

  5G na każdą kieszeń
  Jak kształtują się ceny smartfonów? T Phone 2 5G dostępny jest w kwocie 999 zł, a T Phone 2 Pro 5G – za 1499 zł. Co ważne, wraz z urządzeniami klient otrzyma komplet akcesoriów, wśród których znajdzie T-ładowarkę 33W, etui silikonowe, szkło ochronne, a dodatkowo prezent od T-Mobile: T-słuchawki ANC TWE220!

  W portfolio urządzeń T-Mobile klienci znajdą również T Tablet 5G, który można kupić już za 1 zł w ofercie z nielimitowanym internetem  za 65 zł miesięcznie. 

  Start sprzedaży urządzeń zbiega się z rozpoczęciem kampanii promocyjnej. Przygotowany z tej okazji spot reklamowy podkreśla, że T Phone będzie dobrym wyborem dla każdego niezależnie od wieku czy stylu życia – jest na każdą kieszeń, dosłownie i w przenośni. Kampania, która właśnie wystartowała, będzie obecna w telewizji, internecie, na stronie www, w mediach społecznościowych, punktach sprzedaży oraz na billboardach i citylightach.

  BawSięBardziej z T-Mobile

  Jednak to nie koniec newsów! Premierowe urządzenia będzie można zobaczyć i sprawdzić także podczas Kortowiady – największego festiwalu studenckiego w Polsce, który od 23 do 25 maja odbędzie się na olsztyńskiej Kortowskiej Plaży. To świetna okazja, by zobaczyć je na żywo, sprawdzić, jak najnowsze modele leżą w dłoni, a także… je wygrać! W ramach atrakcji podczas wydarzenia zaplanowaliśmy konkursy z premierowymi nagrodami.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...