sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  T-Mobile na kartę i Heyah na kartę – doładuj konto i zgarnij podwójną porcję gigabajtów

  Zobacz również

  Sprawdzenie przepisu na świąteczne dania, poszukiwanie prezentu dla bliskiej osoby czy wieczorny relaks z serialem – jest wiele powodów, by skorzystać z internetu. I najlepiej mieć go pod ręką w smartfonie. Dlatego dobrze zadbać o solidną paczkę gigabajtów, dzięki której szybko i łatwo odnajdziemy w sieci wszystko, czego potrzebujemy. Teraz w T-Mobile, z okazji Black Friday, podwajamy gigabajty po doładowaniu dla klientów T-Mobile na kartę i Heyah na kartę. Akcja trwa do 27 listopada.
  Któż z nas nie lubi mieć odpowiedniego zapasu gigabajtów na swoim koncie? Dzięki temu spokojnie możemy korzystać z internetu. W ramach akcji przygotowanej na Black Friday, klienci T-Mobile na kartę (korzystający z taryfy GO!) oraz klienci Heyah na kartę (korzystający z taryfy „Dniówka”), którzy od 24 do 27 listopada doładują konta przez aplikację „Mój T-Mobile” lub „Moja Heyah”, otrzymają podwójną porcję gigabajtów.

  - Reklama -

  Złap podwójną porcję gigabajtów!
  Aby zgarnąć bonus, należy doładować konto kwotą min. 5 zł. Oczywiście im wyższą sumą klient zasili numer, tym więcej dodatkowych GB otrzyma. Podwojeniu podlega suma tych GB, które użytkownik dostaje w ramach oferty promocyjnej „GB po doładowaniu” lub „Gigabajty od Heyah”.

  Jak to w praktyce wygląda? W T-Mobile na kartę, zasilając konto kwotą 5-9 zł, można liczyć na 4 bonusowe gigabajty (2 GB w ramach promocji „GB po doładowaniu oraz 2 GB w promocji Black Week). Jeżeli na doładowanie przeznaczona zostanie kwota 25-29 zł, suma GB wyniesie odpowiednio 20 GB (10 + 10 GB). Z kolei przy wyborze kwoty zasilenia 35-44 zł, klient otrzyma promocyjne 40 GB (20 + 20 GB).

  Na dodatkowe gigabajty mogą też liczyć klienci oferty Heyah na kartę – przy doładowaniu w wysokości od 5 zł do 9,99 zł będzie to 10 GB (5 GB w ramach oferty „Gigabajty od Heyah” i kolejne 5 GB w ramach promocji Black Week). Jeśli użytkownik zdecyduje się na zasilenie sumą 15-19,99 zł, otrzyma 20 GB (10 + 10 GB z obu promocji). W przypadku zasilenia od 30 do 34,99 zł będzie to zaś 60 GB (30 + 30 GB).

  Z promocji można skorzystać wielokrotnie. Liczbę przyznanych GB oraz czas ich ważności potwierdzi wiadomość SMS, którą użytkownik otrzyma po zasileniu konta.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...