SMSy i MMSy świąteczne w sieci Era

Zobacz również

W czasie tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia klienci Polskiej Telefonii Cyfrowej (sieci Era i Heyah) wysłali i odebrali łącznie około 190 mln SMS-ów, z czego w samą Wigilię prawie 110 mln. Jest to o ponad 50 % więcej niż w roku poprzednim.

- Reklama -

Coraz popularniejsze stają się MMS-y, których wysłano ponad 700 tysięcy, co stanowi prawie czterokrotny wzrost w stosunku do roku ubiegłego. Klienci PTC, także dłużej rozmawiali, średni czas trwania połączenia wzrósł o 40%.

ŹródłoEra
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...