niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Serwis MAX w Telewizji od Orange

  Zobacz również

  Od dziś zamiast serwisu HBO Max otrzymacie MAX-a z maksymalną ilością rozrywki. Czekają na Was wspaniałe kinowe atrakcje i jeszcze więcej treści.

  - Reklama -

  MAX to dostęp do treści HBO czy Warner Bros. Biblioteka jest dwukrotnie większa niż ta znana dotychczas z HBO Max. Wszyscy użytkownicy platformy zyskają dostęp do kanału TVN, stacji HBO, HBO 2 oraz HBO 3. To też relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń sportowych, w tym z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. Do tego dochodzą najpopularniejsze polskie i światowe programy i gatunki: największe formaty rozrywkowe, seriale kryminalne, teleturnieje, programy reality i dating, dokumenty, programy dla całej rodziny, kulinarne czy poświęcone projektowaniu wnętrz.

  Wśród głośnych premier w tym roku planowane są m.in.: finał „Skazanej”, hit „Ród smoka” II sezon (17 czerwca), polski kryminał w doborowej obsadzie – „”Odwilż – II sezon, „Król Zanzibaru” – historia o Wojciechu Żabińskim, założycielu sieci hoteli Pili Pili na Zanzibarze, który oszukał ponad 250 osób na 7 mln zł), „Łowcy skór” – wstrząsające wydarzenia, które rozegrały się w Łodzi w połowie lat dziewięćdziesiątych, Hope – pierwszy film dokumentalny Martyny Wojciechowskiej; o szokującym procederze oskarżania niewinnych nigeryjskich dzieci o czary.

  Filmowy MAX w Orange

  Dla klientów Telewizji od Orange dostępny jest Max Standard (w Pakiecie z HBO). Oferta i ceny zostają bez zmian. Pakiet HBO daje dostęp do 3 kanałów linearnych i serwisu Max:

  • Pakiet HBO w cenie Orange Love Extra,
  • Pakiet HBO w umowie na 24 miesiące, pierwszy miesiąc 0 zł, później 25 zł,
  • Pakiet HBO bez umowy 30 zł miesięcznie.

  W pakiecie MAX Standard dostępny jest na dwóch urządzeniach w wersji full HD, z możliwością pobrania do 30 tytułów do oglądania offline. To wygodne rozwiązanie, nawet podczas podróży, czy kiedy chwilowo nie mamy dostępu do internetu. Dodatkowo MAX ma łatwiejsze logowanie, bardziej zaawansowane opcje personalizacji i wyszukiwania treści, a także lepsze zabezpieczenie przed dziećmi (osobne profile na kody pin).

  Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie, w salonach Orange i na infolinii.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...