Satelitarny telefon w rządowym samolocie 'nadleci’ latem

Zobacz również

Dopiero latem, w drugim z rządowych Tu-154, zostanie zamontowany telefon satelitarny – dowiedział się RMF FM.

- Reklama -

Pierwszy samolot po wadliwym montażu był uziemiony przez kilka tygodni. Instalowany w Rosji system łączności satelitarnej zakłócał pracę urządzeń nawigacyjnych.

Urządzenie ma bardzo wiele funkcji: pozwala nie tylko na prowadzenie rozmów, umożliwia też wysyłanie i odbieranie faksów i daje dostęp do Internetu. Według informacji reportera RMF FM Marka Smółki, na montaż systemu w samolocie resort obrony wydał 1,2 mln złotych.

ŹródłoRMF FM
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...