czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Samsung Galaxy M34 – wytrzymała bateria i wszechstronny aparat w przystępnej cenie

  Zobacz również

  Samsung wprowadza do sprzedaży Galaxy M34 – smartfon, który sprawdzi się w intensywnym, codziennym użytkowaniu dzięki pojemnej baterii, wysokiej jakości ekranowi, wszechstronnemu zestawowi aparatów – a wszystko to bez zbytniego obciążania budżetu. Pojemna bateria 6000 mAh pozwoli korzystać ze smartfonu przez długie godziny bez konieczności ładowania. W razie potrzeby zasilić ją można z mocą 25W, dzięki czemu naładujemy smartfon do 43% w ciągu pół godziny.

  - Reklama -

  Optymalny ekran

  Galaxy M34 sprawdzi się w codziennym konsumowaniu treści – 6,5 calowy wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania obrazu 120Hz zapewnia czytelny obraz i płynne odtwarzanie multimediów. Dzięki technologii Vision Booster, wyświetlane na ekranie Galaxy M34 treści będą czytelne nawet w wymagających warunkach oświetleniowych. Dodatkowo tryb Ochrony Wzroku pozwala zredukować emisję niebieskiego światła podczas korzystania z ekranu po zmroku.

  Wszechstronny aparat

  Wysoką jakość zdjęć zapewni poczwórny zestaw aparatów: przedni obiektyw 13MP, aparat główny 50 MP OIS, szerokokątny aparat 8MP oraz Macro. Z pomocą Galaxy M34 wykonamy zarówno świetne selfie, jak i efektowne zbliżenia i stabilne nagrania wideo.

  Wsparcie Galaxy

  Galaxy M34 objęty jest 5 letnim programem aktualizacji zabezpieczeń oraz czterema aktualizacjami systemu operacyjnego. Za bezpieczeństwo odpowiada uznany system Samsung Knox, który pozwala chronić zarówno urządzenie jak i znajdujące się na nim dane.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...