Rząd popiera regulatora w sprawie TPSA

Zobacz również

Andrzej Panasiuk, wiceminister infrastruktury odpowiedzialny za telekomunikację, zapewnił w wywiadzie dla TVN CNBC, że rząd podtrzymuje argumentację w sporze z Komisją Europejską, która zarzuca Urzędowi Komunikacji Elektronicznej, że bezpodstawnie nałożył 440-milionową karę na Telekomunikację Polską – informuje Puls Biznesu.

- Reklama -

W tej kwestii podzielam stanowisko regulatora, który miał prawo regulować w ten sposób rynek. Komisja myśli inaczej i jeśli uzna naszą odpowiedź za niewystarczającą, może wnieść sprawę do Europejskiego Trybunału Konstytucyjnego. Zadeklarowaliśmy gotowość spotkań z przedstawicielami KE, by wyjaśnić wątpliwości – powiedział Panasiuk.

ŹródłoPuls Biznesu
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Zyxel Networks wprowadza na rynek trzy modele punktów dostępowych

Zyxel Networks, lider w dostarczaniu bezpiecznych i opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, zaprezentował trzy nowe modele...