sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Ruszyła sprzedaż pakietów z dostępem do gali XTB KSW EPIC W CANAL+ ONLINE

  Zobacz również

  Fani mieszanych sztuk walki mogą już zamawiać dostęp do zbliżającej się gali XTB KSW EPIC, która odbędzie się 24 lutego. Transmisja dostępna będzie w serwisie streamingowym CANAL+ online. Wykupując dostęp do gali w CANAL+ online widzowie będą mogli śledzić przebieg tej wyjątkowej imprezy, co więcej, otrzymają również miesięczny dostęp do oferty CANAL+ Seriale i Filmy oraz wydarzeń sportowych na żywo.

  - Reklama -

  Już 24 lutego kibice będą świadkami starcia dwóch legend polskich sportów walki. Mamed Chalidow, były mistrz kategorii średniej KSW, zmierzy się z byłym mistrzem bokserskich organizacji WBC, IBO oraz IBF, Tomaszem Adamkiem. Transmisja z gali dostępna będzie w serwisie streamingowym CANAL+ online. Wykupując dostęp do gali w CANAL+ online widzowie będą mogli śledzić przebieg tej wyjątkowej imprezy, co więcej, otrzymają również miesięczny dostęp do bogatej oferty CANAL+ Seriale i Filmy oraz wydarzeń sportowych na żywo. Piłkarskie emocje w topowych ligach europejskich, najlepsza koszykarska oraz żużlowa liga świata czy mistrzowskie turnieje WTA, to gwarancja sportowych emocji na najwyższym poziomie.

  Do sprzedaży trafiły dwa pakiety z dostępem do XTB KSW EPIC w CANAL+ online. Pierwszy z nich w cenie 39,99 zł miesięcznie to CANAL+ SERIALE i FILMY Z XTB KSW EPIC, w którym użytkownicy otrzymają dostęp do gali oraz bogatej oferty filmów i seriali z takimi hitami jak Belfer, Emigracja XD czy The Office PL. Drugi pakiet w cenie 59,99 zł miesięcznie to CANAL+ Z XTB KSW EPIC, który zawiera wszystkie treści dostępne w pakiecie CANAL+ SERIALE i FILMY Z XTB KSW EPIC oraz dodatkowo treści sportowe, w tym 5 kanałów CANAL+ SPORT na żywo. Obecni klienci CANAL+ również mogą wykupić dostęp do gali XTB KSW EPIC i oglądać wydarzenie w serwisie streamingowym CANAL+ online. Cena dostępu to 39,99 zł.

  Podczas gali XTB KSW EPIC dojdzie do wielu ekscytujących pojedynków. W walce wieczoru spotkają się Tomasz Adamek i Mamed Chalidow, jednak cała karta walk prezentuje się imponująco. Mistrz wagi ciężkiej Phil De Freis skrzyżuje ręce z legendą MMA Joshem Barnettem. Michał „Matrix” Królik zmierzy się z Vaclavem Sivakiem. „BadSivak” to mistrz organizacji RFA oraz posiadacz pasów WAKO PRO. Fani sportów walki będą mogli obejrzeć również szwedzko-polskie starcie z brutalnymi elementami z historycznych gal japońskiej organizacji Pride. Efektownie walczący Andreas Gustafsson zmierzy się z Konradem Rusińskim, który ma na swoim koncie wiele świetnych walk. W trakcie gali XTB KSW EPIC odbędzie się również niespotykane wydarzenie. Podczas jednego wieczoru zostanie rozegrany turniej, który wyłoni nowego mistrza KSW w wadze półciężkiej. W rywalizacji o to trofeum weźmie udział czterech zawodników: Rafał Haratyk, Marcin Wójcik, Kleber Raimundo Silva oraz Damian Piwowarczyk.

  Wskazana w komunikacie cena uwzględnia rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe.

  ŹródłoCanal+
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...