czwartek, 30 listopada, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Rozpoczyna się promocja cashback na telewizory Sony z procesorem XR

  Zobacz również

  Sony ogłasza promocję cashback „BRAVIA XR 2023 4K i zwrot na konto” na wybrane telewizory z procesorem XR z najnowszej linii na 2023 rok*. Dzięki promocji można otrzymać do 2000 zł zwrotu, po zakupie jednego z tegorocznych modeli w rozmiarach od 55 cali aż do 98 cali.

  - Reklama -

  Dzięki telewizorom BRAVIA z procesorem Cognitive Processor XR rozrywka wchodzi na zupełnie nowy poziom. W czasie rzeczywistym analizują one sygnał i dopasowują odtwarzanie obrazu oraz dźwięku do sposobu, w jaki widzi i słyszy człowiek. Są też w stanie określić główny element sceny, na przykład głównego bohatera filmu, na którym skupia się uwaga widza.

  W telewizorach BRAVIA XR z 2023 r. wprowadzono technologię XR Clear Image, która dodatkowo ogranicza zakłócenia w obrazach przedstawiających szybki ruch, przeciwdziała ich zamazywaniu się i sprawia, że akcja na ekranie jest jeszcze wyraźniejsza. Procesor Cognitive Processor XR pozwala także lepiej sterować podświetleniem: rozszerza zakres lokalnego wygaszania, zwiększa jasność i przeciwdziała powstawaniu poświaty.

  Linia BRAVIA XR 2023 nadaje też nowy wymiar dla gier na konsolę PlayStation®5. Zapewniają go unikatowe rozwiązania firmy Sony do optymalizacji jakości obrazu podczas grania i streamingu, takie jak Auto HDR Tone Mapping (automatyczne odwzorowywanie odcieni HDR) i Auto Genre Picture Mode (dostosowywanie trybu obrazu do gatunku). Dzięki nowemu Menu Gra gracze mogą w prosty sposób dostosowywać do swoich upodobań szereg ustawień, na przykład włączać i wyłączać zmienną częstotliwość odświeżania (VRR) lub osłabianie rozmycia ruchu.

  Jak skorzystać z promocji
  Aby skorzystać z promocji, należy zakupić produkt u jednego z autoryzowanych partnerów handlowych Sony w okresie od 13 listopada 2023 do 7 stycznia 2024 (włącznie), następnie wypełnić specjalny formularz i czekać na zwrot kwoty wymienionej w tabeli. Wymagane jest wypełnienie formularza on-line znajdującego się pod podanym poniżej adresem: https://www.sony.pl/cashback/bravia-xr-2023. Do dokonania zgłoszenia niezbędne jest aktywne konto My Sony. Zgłoszenia będą przyjmowane od 27 listopada 2023 do 4 lutego 2024 roku (włącznie).

  ŹródłoSony
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...