piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Rok Internetu za darmo w Netii

  Zobacz również

  Szukasz taniego Internetu? A może kończy Ci się umowa? Sprawdź najnowszą ofertę Netii Rok za Darmo – promocję dla tych, którzy do 8 czerwca 2008 podpiszą umowę na Szybki Internet o prędkości 1 Mbit/s. Osoby te otrzymają nawet rok dostępu do sieci za darmo.

  - Reklama -

  Netia przygotowała wakacyjny prezent dla wszystkich, którzy szukają szybkiego Internetu w atrakcyjnej ofercie bądź kończy im się umowa na dotychczasowe łącze. „Rok za Darmo” to Szybki Internet o prędkości 1 Mbit/s za darmo przez pierwszy rok trwania 36-miesięcznej umowy lub pierwsze pół roku w przypadku umowy na 24 miesiące. Nowa oferta to także dostęp do internetowego kina i wypożyczalni filmów oraz serwisu mynet.pl, ułatwiającego surfowanie w sieci.

  Z nowej oferty mogą skorzystać wszyscy klienci którzy podpiszą umowę z Netią między 28 maja a 8 czerwca.

  Sprawdź czy kończy Ci się umowa! Jeżeli umowa z innym operatorem kończy Ci się dopiero w lipcu możesz już teraz podpisać z Netią specjalne oświadczenie o 50-dniowej ważności. Dzięki temu możesz skorzystać z promocji już teraz, a z Internet Netii zostanie uruchomiony dopiero po wygaśnięciu umowy z poprzednim operatorem. Oczywiście zachowujesz wszystkie przywileje obecnej promocji, a więc do roku Internetu za darmo!

  ŹródłoNetia

  9 KOMENTARZE

  guest
  9 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Hoyt

  Ocena
  Porównując TP i Netię naprawdę można zobaczyć duże różnice. I faktycznie – patrząc trzeźwo – Netia oferuje bardzo zdrowe warunki klientom. Ceny w porównaniu do TP są dużo niższe. Do tego możemy zawsze liczyć na przychylność BOKu i rozwój firmy, co moim zdaniem jest bardzo istotną kwestią.

  ~jacek

  nie ma co
  zdecydowanie widac po tych postach jak ogromne poparcie ma netia. zdecydowanie ludziom sie znudzilo juz przeciaganie steruny przez tepse, ciagle czekamy na obnizenie kosztow netu na darmo. nie wspomne juz o kosztach abo za telefon, ktory jest obowiazkowy gdy chce sie miec glupi interent

  ~Mikołaj

  Dobra oferta
  tak jak na innych portalach patrzyłem, to nawet 680 zł można zaoszczędzić przez trzy lata. niby nic, ale jak naraz taka kasa wpada do ręki, to należy się poważnie zastanowić. zresztą netia od zawsze dobrze dbała o klienta, a tepsa się tylko zarzeka, że cen nie obniży, przez co atrakcyjność takich ofert tylko wzrasta.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...