poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Premierowe smartfony i nagrody dla firm

  Zobacz również

  Niedawno wystartowała wiosenna oferta dla przedsiębiorców, a wraz z nią loteria, w której mogą wygrać cyfrowy rozwój dla swojej firmy. Teraz dochodzą kolejne premierowe telefony w okazyjnych cenach.

  - Reklama -

  Przedsiębiorcy mogą liczyć na Internet Firmowy, który poza najszybszym na rynku światłowodem (wg rankingu SpeedTest.pl za 2023 r.) zapewnia wsparcie biznesu m.in. dzięki takim usługom jak CyberTarcza i Wsparcie IT, które dbają o bezpieczeństwo oraz ciągłość pracy firmy. Do tego dochodzą przydatne urządzenia w dobrych cenach, czyli Cenowe smartokazje dla firm – akcja, w której co 4 tygodnie zmieniamy produkty w promocji. Co nowego pojawiło się jeszcze w ofercie?

  Honory dla biznesu w zestawach z prezentem

  Do naszego portfolio dołączyły najnowsze smartfony Honor Magic V2 5G – świetny składak z dużym ekranem idealny do pracy, videorozmów, nagrywań czy multimediów oraz Honor Magic6 Pro 5G z imponującymi parametrami technicznymi.

  Klienci biznesowi, którzy wybiorą w przedsprzedaży modele Honor Magic6 Pro 5G lub Honor Magic V2 5G otrzymają dodatkowo tablet. Liczba zestawów jest ograniczona.

  Polecamy z umową na raty z abonamentem na 36 miesięcy:

  • Honor Magic6 Pro 5G + tablet Honor PAD8 za 124 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym XL
  • Honor Magic V2 5G + tablet Honor PAD9 za 190 zł + VAT/mies. i 0 zł na start z Planem Firmowym XL

  Samsungi i Hammery – jakość i wytrzymałość

  Kupując Samsung Galaxy Watch6 Classic można odebrać ładowarkę bezprzewodową Duo, a wybierając smartfon lub tablet z Galaxy AI (wielofunkcyjne sprzęty, bardzo nowoczesne, wspierane przez sztuczną inteligencję, z najnowszym tłumaczem) można zyskać Galaxy Buds2. Słuchawki oraz ładowarka przydadzą się do rozmów, spotkań online, podróży służbowych czy pracy zdalnej. Akcja przeznaczona jest dla klientów biznesowych, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, a także klientów indywidualnych.

  Jeśli jednak poszukujecie sprzętów, które sprawdzą się w trudnych warunkach – przy pracy w plenerze, w różnej pogodzie, z ryzykiem upadków, odpornych na wstrząsy, zarysowania, wodę – to warto rozważyć nowości z oferty smartfonów Hammer.

  W pracy oprócz odpowiednich narzędzi i szybkiego internetu liczy się stały rozwój oraz zyski. Dla przedsiębiorców, którzy podpisują nowe umowy lub przedłużają obecne na błyskawiczny Internet Firmowy mamy loterię i nagrody, pomagające cyfrowo rozwijać firmę. Do wygrania smartfony i vouchery, które można przeznaczyć m.in. na budowę strony czy sklepu online, kampanię reklamową w internecie lub zakupy urządzeń w sklepie Orange.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...