wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Poprawisz zdrowie i figurę z FlexIt na telewizorach Samsung

  Zobacz również

  Firma Samsung ogłosiła nowe partnerstwo z FlexIt, platformą, specjalizująca się w dbaniu o zdrowie oraz dobre samopoczucie, dzięki której ćwiczenia stają się wygodniejsze i jeszcze bardziej dostępne. Aplikacja FlexIt pojawi się w Polsce w najnowszych modelach telewizorów Samsung 2024: Excellence Line 8K, Neo QLED, OLED, UHD (powyżej modelu DU7000) i The Frame w pierwszej połowie tego roku. Będzie udostępniana za pomocą Daily+ – nowego lifestyle’owego centrum w menu systemu Samsung Tizen.

  - Reklama -

  FlexIt umożliwia użytkownikom na całym świecie dostęp do usług treningu personalnego oraz wiele innych funkcji. W pierwszej połowie 2024 roku aplikacja zadebiutuje na najnowszych modelach telewizorów Samsung, a w kolejnych miesiącach będzie dostępna także na wybranych modelach z 2022 roku i 2023 roku. Użytkownicy będą mogli z niej korzystać za pośrednictwem Samsung Daily+ – nowego centrum lifestyle’owego na telewizorach Samsung, które zaprezentowano podczas tegorocznego wydarzenia World of Samsung we Frankfurcie. Umożliwia ono dostęp do szkoleń osobistych, usługi telezdrowia po wideorozmowy i zdalne rozwiązania komputerowe – a to wszystko w nowym, szybkim i jeszcze bardziej przyjaznym interfejsie.

  Dbanie o dobre samopoczucie powinno być centralnym elementem naszego codziennego życia, a teraz dzięki Samsung Daily+ będzie ono jeszcze bardziej satysfakcjonujące – powiedział Demian Hyun, Vice President and Head of the Experience Planning Group of Visual Display Business at Samsung Electronics. – To nowe partnerstwo podkreśla zaangażowanie firmy Samsung, jako lidera w globalnej branży urządzeń Visual Display, w promowanie przemyślanych, wzajemnie powiązanych doświadczeń zdrowotnych mających na celu poprawę życia konsumentów.

  Na stronie internetowej aplikacji FlexIt użytkownicy mogą wyszukiwać, rezerwować i płacić za ekskluzywne, wirtualne indywidualne sesje fitness, która odbywają się na ekranie telewizora. Po przyłączeniu kamery internetowej lub skorzystaniu z aparatu smartfonu wirtualni profesjonaliści doradzający w sprawach zdrowia przekazują informacje zwrotne w czasie rzeczywistym, dostosowują treningi i proponują modyfikacje ich ustawień – wszystko po toby stworzyć wspierające, bezpieczne i efektywne środowisko treningowe.

  Aplikacja FlexIt pomaga użytkownikom podejść do swojego zdrowia w bardziej holistyczny sposób. Oprócz treści treningowych, FlexIt oferuje szkolenia w zakresie odżywiania, mniej intensywne ćwiczenia, takie jak medytacja i joga, oraz fizjoterapię i terapię zajęciową. Dzięki wirtualnej współpracy z trenerem, który rozumie osobistą drogę w budowaniu kondycji użytkownika i cele związane z dobrym samopoczuciem, opracowywany jest możliwy do realizacji program ćwiczeń, który odpowiada potrzebom i stylowi życia. A wszystko to w zaciszu własnego domu lub dowolnego innego miejsca za pośrednictwem skomunikowanego urządzenia.

  Za sprawą usług takich jak FlexIt, centrum Samsung Daily+ wskazuje drogę przyszłości wirtualnych doświadczeń związanych ze zdrowiem i dobrym samopoczuciem, zapewniając wygodę i dostępność oraz umożliwiając planowanie produktywnych i wygodnych codziennych czynności. Samsung Daily+ to nowe centrum stylu życia dla użytkowników telewizorów Smart TV, umożliwiające im korzystanie z szerokiej gamy najwyższej jakości usług i funkcji lifestyle’owych – takich jak fitness w domu, usługi telezdrowia, rozmowy wideo i nie tylko – a to wszystko za pomocą jednego interfejsu.

  Dzięki innowacyjnej aplikacji FlexIt dla telewizorów Samsung zwiększamy nasze zaangażowanie w zapewnianie szerszej dostępności fitnessu. Prowadząc spersonalizowane, wciągające treningi „jeden na jeden” bezpośrednio w salonach użytkowników, rozszerzamy nasz zasięg na szerszą publiczność, umożliwiając łatwe i wygodne osiąganie celów związanych z dobrym samopoczuciem – powiedział Austin Cohen, FlexIt’s Founder and CEO.

  Samsung Daily+ jest także laureatem nagrody CES Innovation Awards 2024 – została ona przyznana za wyjątkową usługę inteligentnego domu z otwartym ekosystemem włączającym usługi stron trzecich.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...