Polacy niechętnie korzystają z sieci przez komórkę

Zobacz również

Polacy nie wyobrażają sobie życia bez stacjonarnego dostępu do sieci – wynika z globalnego raportu firmy doradczej KPMG „Konsumenci w obliczu internetu i mobilnych technologii”.

- Reklama -

Dalszy ciąg artykułu przeczytasz na stronie serwisu Gazeta Prawna.

ŹródłoGazeta Prawna
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...