Plus razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Zobacz również

Sieć Plus również w tym roku wspiera Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który po raz szesnasty odbędzie się w najbliższą niedzielę. Sieć już od wielu lat aktywnie angażuje się w pomoc przy organizacji Finału.

- Reklama -

Podobnie jak w latach ubiegłych, licytację podczas Finału wspomoże 100 konsultantów Plusa – wolontariuszy, którzy będą obsługiwać infolinię aukcji telewizyjnej. Plus udostępnił organizatorom także pulę telefonów testowych. Ponadto Plus, jako główny sponsor polskich siatkarzy, przekazał na rzecz WOŚP oryginalną koszulkę meczową z podpisami członków Reprezentacji.

Jak co roku, Plus udostępni swoim klientom numer 7547, na który można przesyłać SMS-y. Koszt SMS-a wynosi 5 PLN plus VAT (6,1 PLN z VAT). Operator sieci Plus nie pobiera żadnych opłat związanych z funkcjonowaniem serwisu. Całkowity dochód z SMS-ów, pomniejszony o podatek VAT, zostanie przekazany na konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Podczas ubiegłorocznego Finału WOŚP klienci sieci Plus za pośrednictwem SMS-ów zasilili konto Fundacji kwotą 436 955 PLN.

ŹródłoPlus
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...