Plus GSM: Roaming 3G w Niemczech i Włoszech

Zobacz również

Plus GSM uruchomił roaming trzeciej generacji (3G/UMTS) z siecią Vodafone (Niemcy). Abonenci Plus GSM posiadający aparaty 3G/UMTS będą mogli dodatkowo korzystać z videorozmów oraz szybszej pakietowej transmisji danych GPRS.

- Reklama -

Pierwszy roaming 3G/UMTS został uruchomiony z siecią Vodafone Włochy w grudni ub. roku.
Obecnie Plus GSM oferuje swoim abonentom możliwość korzystania z telefonów za granicą w 290 sieciach telefonii komórkowej w 157 krajach i terytoriach. Najnowszym partnerem roamingowym Polkomtel jest kolumbijska sieć GSM 1900 OLA/Colombia Movil.

źródło: Plus GSM

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...