wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  PLAY uruchomił roaming w USA

  Zobacz również

  Od dziś, dzięki umowie podpisanej zawartej z operatorem AT&T, klienci PLAY mogą korzystać z roamingu na terenie Stanów Zjednoczonych.

  - Reklama -

  Każdy klient PLAY, który pojedzie do USA będzie mógł się kontaktować z Polską. Roaming w Stanach Zjednoczonych dotyczy zarówno Klientów post-paid jak i pre-paid. Oferta ta jest dostępna dla wszystkich użytkowników PLAY w standardzie. Klienci pre-paid będą mogli odbierać połączenia i SMSy.

  Opłata za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) wynosi 1 PLN za połączenia przychodzące na komórkę PLAY podczas przebywania w Stanach Zjednoczonych.

  Opłaty za połączenia roamingowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski:

  • za minutę połączenia (naliczanie co 30 sekund) – 5 PLN
  • za wysłanie SMS-a międzynarodowego – 1,00 PLN

  Dla użytkowników, którzy zdecydują się na usługę „Tani Roaming” opłata za połączenia głosowe ze Stanów Zjednoczonych do Polski wynosi 3,75 PLN (usługa dostępna dla Klientów post-paid). Klienci PLAY przebywając w Polsce lub za granicą mogą w każdej chwili uzyskać informacje o cenach usług w roamingu międzynarodowym. Wystarczy wysłać SMS na numer 115 z kodem interesującej strefy roamingowej lub zadzwonić pod numer informacji roamingowej +48790500115. Zarówno SMS na numer 115 jest, jak i połączenie na numer informacji są bezpłatne na terenie Polski oraz strefy Euro. W pozostałych strefach wysłanie wiadomości SMS jest płatne zgodnie z cennikiem usług w roamingu międzynarodowym.

  W ciągu 9 miesięcy od czasu komercyjnego startu w połowie marca br, PLAY umożliwił korzystanie z usługi roamingu międzynarodowego w 229 sieciach na obszarze 121 krajów i terytoriów zależnych.

  Aktualna lista sieci i krajów, w których można korzystać z usługi roamingu, dostępna jest na stronie www.playmobile.pl

  W najbliższych dniach PLAY umożliwi swoich klientom specjalną ofertę raomingową na połączenia w Europie.

  ŹródłoPlay
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...