niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Pakiet Specjalny dla przedłużających umowę w Orange

  Zobacz również

  W dniu 2 grudnia 2010 roku sieć komórkowa Orange wprowadziła nową, bardzo korzystną ofertę dla klientów indywidualnych postpaid, którzy przedłużają umowy. Główna korzyść to Pakiet Specjalny, który daje 20 lub 40% więcej minut do wszystkich w abonamencie. Jego wysokość zależy od stażu w sieci. Klienci, którzy są z Orange mniej niż 4 lata dostają 20%, a powyżej 4 lat – 40%. Oprócz pakietu klient może otrzymać dodatkowe rabaty na wybrane usługi.

  - Reklama -

  – To pole do negocjacji z naszymi konsultantami – pisze  na swoim blogu rzecznik Grupy TP Wojciech Jabczyński.

  Dodatkowo klienci mają możliwość skorzystania z innych promocji, które są aktualnie w ofercie dla przedłużających umowy.

  Przed Świętami wielu z was upływa termin kontraktu, dlatego zachęcam do skorzystania z moim zdaniem bardzo fajnych zasad przedłużania umowy – dodaje Wojciech Jabczyński.

  ŹródłoOrange

  1 KOMENTARZ

  guest
  1
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Jaca71

  przedlużenie umowy
  Umowa konczy mi sie w orange w lipcu 2011,i ciekaw jestem czy zaskocza mnie dobrymi ofertami na bardzo korzystnych warunkach w ramach przedluzenia umowy.A powinni,poniewaz jestem juz w tej sieci dobrych 10lat.Bedzie to teraz okazja sprawdzenia jak doceniaja dlugoletnich abonentow.

  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...