piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Tańsze SMS-y i rozmowy zagraniczne do wybranego kraju

  Zobacz również

  Od 2 lipca br. wszyscy klienci ofert na kartę w Orange mogą korzystać ze znacznie tańszych rozmów międzynarodowych i SMS-ów. Aktywując usługę „Wybrany Kraj” zapłacą tylko 1 zł brutto za minutę rozmowy lub 30 groszy brutto za SMS.

  - Reklama -

  Klienci mogą taniej dzwonić na wszystkie numery komórkowe i stacjonarne oraz SMS-ować do 14 krajów: Austrii, Belgii, Francji, Hiszpanii, Holandii, Irlandii, Niemiec, Norwegii, Rosji, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii i Włoch.

  Włączenie usługi następuje po wysłaniu SMS-a pod numer 244 o treści: AKT XX (XX – numer kierunkowy wybranego kraju). Z myślą o obcokrajowcach przygotowana została wersja w języku angielskim. Aby z niej skorzystać, należy wysłać SMS o treści ACT XX. Koszt SMS-a aktywacyjnego wynosi 5 zł z VAT, jednorazowa aktywacja włącza usługę na 30 dni.

  Klienci, którzy zdecydują się na usługę „Wybrany Kraj” zawsze zapłacą jedną, płaską stawkę: 1 zł z VAT za minutę połączenia i 30 groszy z VAT za SMS. Oznacza to, że połączenia zagraniczne np. do USA będą nawet trzykrotnie tańsze.

  Podobne rozwiązanie jest dostępne w ofertach postpaid i mix Orange. Usługa nazywa się „Wybrane Kraje” i umożliwia klientom wybór nawet 3 spośród 53 krajów świata, do których chcą dzwonić taniej.

  ŹródłoOrange

  5 KOMENTARZE

  guest
  5 komentarzy
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~ella

  ella
  tej oferty już nie ma

  ~A

  Portugalia
  co z Portugalią? Czy ją też można wybrać? Czy osoba z Portugalii też coś płaci za to?

  ~red

  roaming
  http://forum.o2.pl/temat. php?id_p=5211966 może to Ci pomoże,generalnie teraz oprócz tej promocji jest obniżka w całym Orange na połączenia roamingowe w eurotaryfie…

  ~ewa

  jaki kierunkowy na usa?
  a jaki jjest kierunkowy na USA?? mogli przynajmniej podać te numery…

  ~wily

  Spoko oferta bo w rzeczywistości w wakacje wyjeżdża sie zazwyczaj raz z zagranice i trzeba mieć jakiś kontakt z rodakami po taniości 😉

  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...