piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Orange: Promocje na Dzień Matki i Dziecka

  Zobacz również

  Zbliża się święto mam, a później ich pociech. To idealne okazje, by w ramach poszukiwania upominku skorzystać ze specjalnej oferty Orange. Znajdziecie w niej m.in.: smartfony ze słuchawkami za 1 zł, telefony w obniżonych cenach i modne dodatki – akcesoria oraz gadżety.

  - Reklama -

  Polecamy modele smartfonów ze słuchawkami w prezencie za 1 zł oraz smartfony „solo” w cenach niższych nawet o 540 zł. Można też rozważyć ekologiczny i jednocześnie tańszy zakup – wybierając odnowione telefony. Wśród nich dostaniecie np. iPhone 12 nawet o 246 zł taniej czy smartfona motorolę nawet o 900 zł taniej, gdy zostawicie w salonie Orange swój używany, stary telefon. Minimalna cena odkupowanego urządzenia musi wynieść 51 zł.

  Akcja promocyjna na wybrane, nowe telefony w atrakcyjnych cenach potrwa od 23 maja do 5 czerwca, odkupu potrwa natomiast dłużej – do 9 czerwca. Po więcej inspiracji warto zajrzeć do naszego prezentownika.

  Wybraliśmy tam najciekawsze propozycje i oferty. Może mamie spodoba się nowy zegarek – elegancji smartwatch z trybami zdrowotnymi i sportowymi, albo przydadzą się słuchawki, by w cieszy i spokoju mogła rozmawiać z przyjaciółką? Dzieciom radość sprawią urządzenia do grania (więcej w strefie gamingowej), a także elektronika – laptopy, hulajnogi elektryczne, drony, zestawy do nagrywania filmików dla przyszłych influencerów, smyczki do telefonu czy designerskie głośniki.

  ŹródłoOrange
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...