piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Nowa, wysokowydajna zapora sieciowa Zyxel Networks

  Zobacz również

  Nowa seria USG FLEX H zapewnia potrójną wydajność, aby zapewnić bezpieczeństwo małym i średnim firmom podczas pracy z prędkościami wielogigabitowymi.Zyxel Networks, dostawca bezpiecznych, opartych na sztucznej inteligencji rozwiązań sieciowych w chmurze, wprowadza na rynek serię zabezpieczających zapór sieciowych USG FLEX H – nowej linii urządzeń zaprojektowanych tak, by zapewniać małym i średnim firmom wyjątkową, wielogigabitową wydajność i zaawansowane zabezpieczenia.

  - Reklama -

  Wysoka prędkość i potrójna wydajność

  Ze względu na to, że wiele firm stale unowocześnia swoje urządzenia i sieci do poziomu wielu gigabitów, potrzebują zapory sieciowej, która obsłuży tę samą szybkość i wydajność. Seria USG FLEX H zapewnia potrójną wydajność przepustowości zapory, VPN i Unified Threat Management (UTM)[1] wraz z wielogigabitową prędkością w zakresie od 1G i 2,5G do 10G, oferując małym i średnim firmom wystarczającą pojemność, aby sprostać rosnącym wymaganiom sieciowym.

  Wybrane modele wyposażone są w opcje Power over Ethernet (PoE) z budżetem mocy do 30 W, aby umożliwić płynną łączność i zasilanie urządzeń, takich jak routery 5G (FWA710) i punkty dostępowe Wi-Fi 6E, upraszczając okablowanie sieciowe. Włączenie portów Ethernet definiowanych programowo, wcześniej spotykanych tylko w produktach klasy korporacyjnej, zapewnia elastyczność spełniającą wymagania użytkownika (do wyboru LAN/WAN) oraz większą wszechstronność w konfiguracji sieci.

  Ken Tsai, starszy wiceprezes Zyxel Networks Gateway SBU, powiedział:

  Seria USG FLEX H oferuje małym i średnim firmom niezrównaną wydajność, zwiększone bezpieczeństwo i uproszczoną obsługę. Ta nowa generacja wysokowydajnych urządzeń Zyxel Networks zapewnia im szybkość i możliwości, których potrzebują, aby dostosować się do zmieniających się wymagań bezpieczeństwa sieci wielogigabitowych i zapewnić skuteczną ochronę ich cennych zasobów cyfrowych.

  Bezpieczeństwo oparte na sztucznej inteligencji i łatwe zarządzanie

  Aby przeciwdziałać coraz bardziej złożonym cyberzagrożeniom skierowanym przeciwko firmom, seria USG FLEX H wykorzystuje chmurę opartą na sztucznej inteligencji, aby zapewnić wielowarstwową ochronę. System obrony obejmuje sandboxing, ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, filtrowanie DNS/IP/URL, system zapobiegania włamaniom (IPS) i kontrolę aplikacji. Ponadto zapory obsługują powszechnie używane protokoły VPN, takie jak IKEv2/EAP i SSL VPN na wielu platformach operacyjnych. Wszystko to objęte jest jednym kluczem licencyjnym Zyxel Networks SecuExtender VPN Client.

  Seria USG FLEX H ułatwia zadania administratorom sieci i zapewnia zarówno lokalną, jak i centralnie zarządzaną ochronę za pośrednictwem chmury Zyxel Networks Nebula. Administratorzy mogą szybko instalować urządzenia za pomocą aplikacji Nebula i płynnie przełączać się między graficznym interfejsem użytkownika urządzenia a centrum sterowania Nebula, by zarządzać siecią. Zapewnia to bezpieczne połączenia i umożliwia scentralizowane zarządzanie urządzeniami przewodowymi i bezprzewodowymi, a także urządzeniami zabezpieczającymi, a wszystko to z poziomu jednego panelu.

  Lepsze doświadczenia użytkownika dzięki uOS

  Seria USG FLEX H, zbudowana z myślą o doświadczeniu użytkownika, wyposażona jest w nowy system operacyjny uOS. System oferuje prosty, nowoczesny i intuicyjny interfejs, zwiększa ogólną użyteczność i przyspiesza reakcję systemu podczas przetwarzania złożonych konfiguracji. Ponadto pulpit nawigacyjny oferuje przejrzysty i kompleksowy przegląd zabezpieczeń całej sieci, pomagając administratorom w szybszym podejmowaniu świadomych decyzji, by skutecznie reagować na zagrożenia.

  Seria USG FLEX H obejmuje sześć modeli, które spełniają wszechstronne wymagania małych i średnich przedsiębiorstw. Wersja oferowana w pakiecie zawiera roczną licencję Gold Security Pack, która obejmuje usługi takie jak sandboxing, filtr reputacji, Nebula Pro Pack, SecuReporter i inne.

  Wszystkie modele będą dostępne u partnerów Zyxel Networks pod koniec października 2023 roku.

  ŹródłoZyXel
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...