piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nowa oferta Back to School od Vectry

  Zobacz również

  Vectra wprowadza nową ofertę na Internet światłowodowy z pakietami premium, dostępem do serwisów streamingowych i telewizji. Do wyboru Internet światłowodowy do 600 Mb/s w pakiecie z Eleven Sports, CANAL+ Prestige lub HBO. Oba warianty za 79,99 zł miesięcznie w abonamencie na dwa lata. Vectra opracowała dwie opcje, łączące usługi internetowe i telewizyjne, z myślą o klientach planujących zakupy po wakacjach. Szybki dostęp do Internetu światłowodowego (600 Mb/s) pomoże podczas pracy w trybie home office i w

  - Reklama -

  wykonywaniu szkolnych zadań oraz zapewni użytkownikom niezakłócony dostęp do ulubionej rozrywki online. Pakiety premium z dostępem do serwisów streamingowych (CANAL+ online lub HBO Max) i kanałów telewizyjnych pozwolą natomiast na bieżąco śledzić sportowe rozgrywki lub zrelaksować się przy cenionych serialach w jakości HD.

  Oferty dostępne są w połączeniu z najnowszym dekoderem TV Smart 4K BOX i pakietem „Stalowym” (obejmującym dostęp do 48 kanałów telewizyjnych). Obie opcje dostępne są w tej samej cenie 79,99 zł miesięcznie i można nabyć je na preferencyjnych warunkach od 21 sierpnia do 30 września. W skali 24 miesięcy można w ten sposób zaoszczędzić nawet ponad 1500 złotych  (przez cały okres obowiązywania umowy), w zależności od wybranego pakietu.

  Warto przypomnieć, że CANAL+ Prestige obejmuje dostęp do serwisu CANAL+ online oraz 11 kanałów, na których można śledzić najciekawsze wydarzenia ze świata sportu, a także obejrzeć uznane filmy i kreskówki. Wybierając pakiet HBO użytkownicy otrzymają dostęp do platformy streamingowej HBO Max i 3 kanałów: HBO, HBO 2, HBO 3, zapewniających dostęp do największych kinowych hitów, kultowych seriali i ulubionych tytułów dla całej rodziny. Aplikacje CANAL+ online oraz HBO Max dostępne są na dekoderze TV Smart 4K BOX, dzięki czemu klienci łatwo sięgną po ulubioną rozrywkę na swoich telewizorach.

  Pakiet Eleven Sports czy kanały sportowe dostępne w pakiecie CANAL+ Prestige znalazły miejsce w nowej ofercie Vectry nieprzypadkowo. Już teraz startują europejskie ligi piłkarskie, a wraz z nimi transmisje meczów. W ramach pakietu CANAL+ Prestige dostępne są takie sportowe wydarzenia jak: PKO Bank Polski Ekstraklasa, dwa wybrane mecze w kolejce Premier League i WTA Tour na wyłączność, a także topowe mecze LALIGA EA SPORTS* oraz Ligue 1 Uber Eats. Na antenach kanałów Eleven Sports można oglądać mecze czołowych piłkarskich lig świata: hiszpańskiej LALIGA EA SPORTS *, włoskiej Serie A, francuskiej Ligue 1 Uber Eats*, Liga Portugal i belgijskiej Jupiler Pro League, a także prestiżowe rozgrywki pucharowe: angielski The Emirates FA Cup i niemiecki DFB-Pokal. Transmitowany jest również doroczny turniej o Superpuchar Hiszpanii (Supercopa de España). 

  Planując ofertę „Back to School” Vectra przygotowała ciekawą propozycję dla studentów, z okresem zobowiązania na 10 miesięcy, która uwzględnia różne paczki internetowe: 450 Mb/s, 600 Mb/s lub 900 Mb/s z dostępem do serwisu streamingowego z grami Blacknut. W tym przypadku operator również oferuje użytkownikom telewizyjny pakiet „Stalowy” i dekoder TV Smart 4K BOX. Usługi kosztują odpowiednio 59,99 zł, 69,99 zł i 74,99 zł (opcje od najniższej do najwyższej prędkości Internetu), przy czym klient zyskuje pierwszy pełny miesiąc za 0 zł, a aktywacja wynosi 69,99 zł. Oferta jest ważna w terminie od 10 sierpnia do 8 października. Zawarte w umowie ceny obowiązują tylko na czas trwania roku akademickiego, tj. do końca czerwca 2024 r.

  ŹródłoVectra
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...