niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nowa karta kredytowa w Santander Bank Polska

  Zobacz również

  Od 1 lipca 2024 r. Santander Bank Polska udostępnił klientom nową kartę kredytową Visa Bonus (RRSO 22,98%). Jej atutem jest zwrot 1% wartości zakupów kartą.

  - Reklama -

  Visa Bonus to karta z moneyback, czyli zwrotem części wartości zakupów kartą. W tym przypadku klienci mogą otrzymać co miesiąc bonus 1% wartości za płatności za zakupy powyżej 300 zł łącznie. Bonus w wysokości maksymalnie 15 zł miesięcznie naliczany będzie od nadwyżki. Do podstawy zwrotu wliczane są zakupy kartą, bez transakcji takich jak wypłaty z bankomatów, przelewy z rachunku karty, zasilenia portfeli, czy opłacanie rachunków. Z badań zrealizowanych wspólnie z Visa Consulting & Analytics wynika, że właśnie moneyback jest najbardziej pożądanym przez klientów benefitem przy kartach kredytowych.

  Nowa karta kredytowa jest efektem naszych rozmów z klientami o ich potrzebach. W odpowiedzi na te potrzeby zaproponowaliśmy wyróżniający moneyback, a także bardzo prosty warunek zwalniający z opłaty miesięcznej – w karcie Visa Bonus działa tak, jak w kartach debetowych, wystarczą płatności na kwotę min. 300 zł bez konieczności liczenia transakcji. Dodatkowo do okresu bezodsetkowego wliczamy także wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunku karty na dowolne konto. Liczymy, że z karty Visa Bonus będą korzystać klienci, którzy dotychczas używali tylko kart debetowych – powiedział Przemysław Dukiel, szef obszaru codzienne bankowanie w Santander Bank Polska.

  Klienci nie poniosą opłaty miesięcznej za kartę pod warunkiem wykonania płatności za zakupy za min 300 zł, w przeciwnym razie opłata ta wyniesie 9 zł.

  W nowej karcie Visa Bonus klient może dysponować limitem od 1000 do 100 000 złotych, używać wygodnych płatności kartą w telefonie lub zegarku (po dodaniu do portfeli cyfrowych), a także rozłożyć w czasie spłatę swoich zakupów w ramach usługi Ratio.

  Dodatkowo dzięki usłudze Chargeback klient może otrzymać zwrot pieniędzy za towar lub usługę, gdy sprzedawca nie wywiąże się z umowy, bądź otrzymany towar będzie niezgodny z opisem.

  Karta Visa Bonus jest wykonana z plastiku w 100% z recyklingu. Pełna informacja o karcie Visa Bonus na Karta kredytowa Visa Bonus – Santander.

  ŹródłoSantander
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...