Nokia-40 nowych telefonów w 2005 roku

Zobacz również

Fiński producent telefonów komórkowych a zarazem lider w tej dziedzinie poinformował, że ma zamiar wprowadzić do końca tego roku 40 nowych modeli komórek, z czego jedną czwartą będą stanowić telefony 3G.

- Reklama -

Nokia wiąże duże nadzieje z rynkiem Azjatyckim oraz z krajami, w których powoli zaczyna raczkować telefonia trzeciej generacji w tym także i z Polską.

źródło: Skaner.net.pl

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...