poniedziałek, 27 maja, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nieograniczone ilości Internetu w Heyah na abonament

  Zobacz również

  Wszyscy użytkownicy nowych ofert Smart w Heyah na abonament, którzy chcieliby ponadużywać Internetu, teraz mają taką możliwość. Właśnie ruszyła promocja Heyah Smart Plus Internet, dzięki której można kupić nieograniczoną ilość dodatkowych paczek danych i już zawsze być online. Nowa oferta Heyah na abonament to proste pakiety Smart, które stworzono na potrzeby użytkowników nie lubiących ograniczać swojej obecności w sieci i dlatego wyposażono w duże pakiety danych

  - Reklama -

  do wykorzystania w najlepszej sieci 4G LTE. Jeśli jednak komuś nie wystarczają paczki oferowane w pakietach taryfowych, Heyah przychodzi z pomocą.

  Nowa promocja, która rusza 18 maja, pozwala wszystkim użytkownikom oferty abonamentowej w Heyah Smart S, M, L oraz XL aktywować dodatkowe paczki Internetu w zależności od potrzeb – od 250 MB za 6 zł, aż do 6 GB za 30 zł:

  Nazwa pakietu

  Cena pakietu

  Zakup pakietu za pomocą Ekspresowego kodu

  Zakup pakietu za pomocą SMS otreści TAK na nr

  Smart plus Internet 250 MB

  6 zł

  *140*880#

  480

  Smart plus Internet 1 GB

  10 zł

  *140*881#

  481

  Smart plus Internet 3 GB

  20 zł

  *140*882#

  482

  Smart plus Internet 6 GB

  30 zł

  *140*883#

  483

  Pakiety są jednorazowe, a co najważniejsze – można aktywować dowolną liczbę dodatkowych paczek – gigabajty się sumują i pozostają ważne do końca cyklu rozliczeniowego.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Jabra: Te słuchawki to idealny prezent na Dzień Matki

  Przypomnijmy sobie te dni z dzieciństwa, kiedy mama z dumą nosiła nasze naszyjniki z makaronu, jakby były diamentami, a...