Nie będzie Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego

Zobacz również

– Ministerstwo Skarbu nie będzie tworzyć Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego z aktywów telekomunikacyjnych posiadanych przez państwo (m.in. Telefonia Dialog, Exatel, Telekomunikacja Kolejowa) – powiedział Rzeczpospolitej wiceminister skarbu Krzysztof Łaszkiewicz.

- Reklama -

Taki podmiot byłby zbyt słaby, by skutecznie konkurować na tym rynku. Możliwa będzie natomiast współpraca między spółkami w ramach indywidualnie zawieranych przez nie porozumień. Skarb Państwa chce też pozbyć się udziałów w dwóch firmach z branży: Telefony Opalenickie i Telefony Podlaskie, dla których będzie szukał inwestora – dodał Łaszkiewicz.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...