Nie będzie Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego

Zobacz również

– Ministerstwo Skarbu nie będzie tworzyć Krajowego Operatora Telekomunikacyjnego z aktywów telekomunikacyjnych posiadanych przez państwo (m.in. Telefonia Dialog, Exatel, Telekomunikacja Kolejowa) – powiedział Rzeczpospolitej wiceminister skarbu Krzysztof Łaszkiewicz.

- Reklama -

Taki podmiot byłby zbyt słaby, by skutecznie konkurować na tym rynku. Możliwa będzie natomiast współpraca między spółkami w ramach indywidualnie zawieranych przez nie porozumień. Skarb Państwa chce też pozbyć się udziałów w dwóch firmach z branży: Telefony Opalenickie i Telefony Podlaskie, dla których będzie szukał inwestora – dodał Łaszkiewicz.

0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...