piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Nawet 4800 GB na rok w Play na Kartę

  Zobacz również

  Nawet 4800 GB do wykorzystania przez rok. Nowe pakiety bez limitu, także z minutami do Ukrainy. Regularne i bezpieczne doładowania automatyczne. Każdy pretekst do otrzymywania prezentów jest dobry, dlatego Play przedstawia nowe promocje i korzystne pakiety w swoich ofertach na kartę. Swobodny dostęp do szybkiego internetu i rozmowy bez limitu zapewniają klientom Play wolność wyboru. Dzięki nowej ofercie, klienci Play na Kartę mogą bez obaw oglądać filmy, surfować po sieci czy być w stałym kontakcie z bliskimi.

  - Reklama -

  Osoby intensywnie korzystające z internetu nie muszą już szukać połączenia z Wi-Fi w domu i poza domem. Wszyscy korzystający z nielimitowanych pakietów w cenie 45 zł miesięcznie, XL oraz UA XL, mogą cieszyć się z dodatkowych nawet 4800 GB przez rok. To 12 paczek po 400 GB miesięcznie! Z kolei wybierając pakiet za 40 zł, czyli L oraz UA L, przez rok można otrzymać nawet 2400 GB – czyli 12 paczek po 200 GB.

  A na tym nie koniec! Przy aktywacji nowego startera i doładowaniu można otrzymać dodatkowe 200 GB za darmo!

  Nowe pakiety bez limitu w Play na Kartę, w tym z minutami do Ukrainy

  Dla klientów Play na Kartę, którym zależy na możliwości swobodnego komunikowania się z bliskimi operator przygotował nowe pakiety bez limitu. Klienci od dzisiaj mogą korzystać z pakietów oferujących poza nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami także duże paczki danych:

  • XL 5G za 45 zł – bez limitu (z 60 GB z pełną prędkością)
  • L za 40 zł – 50 GB
  • M za 35 zł – 35 GB
  • S za 30 zł – 30 GB

  Dodatkowo operator przygotował też odświeżone pakiety dla osób często komunikujących się z bliskimi w Ukrainie. Zawierają one nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce, duży pakiet danych oraz paczkę minut do ukraińskich sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell:

  • UA XL 5G za 45 zł – 1500 minut do Ukrainy i internet 5G bez limitu z 50 GB z pełną prędkością
  • UA L za 40 zł – 1000 minut do Ukrainy i 40 GB
  • UA M za 35 zł – 1000 minut do Ukrainy i 30 GB

  Zapomnij o terminach doładowań – wygodne i bezpieczne doładowania automatyczne

  Play dba o komfort korzystania z fioletowych usług, dlatego zachęca do uruchomienia w Play24 automatycznych doładowań w jednym z 3 wygodnych wariantów:

  • raz w miesiącu
  • przed odnowieniem pakietu
  • przed utratą ważności konta

  Dzięki temu klienci nie muszą obawiać się o wygaśnięcie pakietu z powodu braku środków na koncie. Wystarczy w łatwy sposób jednorazowo skonfigurować je w aplikacji Play24, a operator sam dokona doładowania z karty płatniczej, informując o tym każdorazowo za pośrednictwem wiadomości SMS. Jako bonus za pierwsze doładowanie wykonane w ten sposób klient otrzymuje dodatkowy pakiet 100 GB na 30 dni!

  ŹródłoPlay

  1 KOMENTARZ

  guest
  1
  najnowszy
  najstarszy oceniany
  Inline Feedbacks
  View all comments
  ~Gość

  8…MHZ
  10MHZ

  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...