środa, 6 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  NaviExpert 15.0 z ciemnym motywem dostępny w Google Play

  Zobacz również

  Mamy dla Was coś, na co wielu czekało od dawna. Choć dni są coraz dłuższe, my odsłaniamy ciemniejszą stronę naszej aplikacji… chodzi oczywiście o dark mode! Ciemny motyw z pomocą przybędzie! Na przełomie starego i nowego roku obiecywaliśmy, że nie zamierzamy zwalniać tempa i słowa dotrzymaliśmy. Prezentujemy Wam zatem kolejną odsłonę aplikacji – wersję 15.0 z ciemnym motywem, która jest już dostępna w Google Play. Od teraz podróże z NaviExpertem po zmroku (i nie tylko) będą odczuwalnie przyjemniejsze dla oka.

  - Reklama -

  Jak ustawić motyw aplikacji?

  • Wejdź w Menu aplikacji.
  • Wybierz Ustawienia, a następnie Ekran.
  • Kliknij Motyw aplikacji i wybierz ustawienie zgodne z Twoimi preferencjami.

  Nowa wersja NaviExpert

  15.0 to także nowe dymki tras alternatywnych i usprawniona praca wyszukiwarki.

  Bardziej czytelne dymki

  Pożegnaliśmy stare dymki przy trasach alternatywnych – w ich miejscu znajdziecie nowe: większe, bardziej czytelne i… kolorowe! Informacje o czasie, odległości i ewentualnym koszcie trasy alternatywnej będą wyświetlać się w kolorach: czerwonym, zielonym lub czarnym. Wszystko zależy od tego, czy wiążą się ze stratą, zyskiem lub są kombinacją powyższych parametrów.

  Nowa, lepsza wyszukiwarka

  Ostatnie miesiące upłynęły nam także pod znakiem prac nad lepszym działaniem wyszukiwarki. Chcemy, aby nasz search był dla Was możliwie jak najbardziej użyteczny, dlatego przy jego poprawianiu bazowaliśmy m.in. na frazach, których w ostatnim czasie szukaliście w NaviExpercie.

  Co dokładnie zrobiliśmy?

  • usunęliśmy nieprzydatne podpowiedzi, które pojawiały się na liście wyników,
  • poprawiliśmy precyzyjność podpowiedzi wyszukań poprzez lepsze rozpoznawanie pojedynczych słów,
  • zadbaliśmy o dopasowanie nazw kopiowanych i “przeklejanych” z innych serwisów,poprawiliśmy proces usuwania niedopasowanych słów, które pojawiały się m.in. podczas wyszukiwania głosowego.

  Efekt? Trzy razy szybsze działanie! Komfort wyszukiwania? Nieporównywalnie większy!

  Dark mode, bardziej czytelne dymki i nowa wyszukiwarka to początek kolejnych zmian, które mają na celu jeszcze bardziej wygodne i intuicyjne korzystanie z aplikacji.

  Więcej na :naviexpert.pl/blog

  ŹródłoNaviExpert
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nie każdy Mikołaj jest czerwony. Jak Polacy kupują świąteczne prezenty?

  VeloBank tuż przed Świętami Bożego Narodzenia sprawdził, w jaki sposób kupujemy prezenty. Okazało się, że każdy z nas może...