poniedziałek, 15 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Najlepsze emocje wkraczają do gry! T-Mobile partnerem głównym WTA 125 Polish Open w Warszawie

  Zobacz również

  Wyjątkowe emocje serwowane na korcie przez okrągły tydzień – właśnie tak zapowiada się WTA 125 Polish Open, najwyższy rangą zawodowy turniej tenisowy kobiet, który w tym roku zostanie rozegrany w naszym kraju. W T-Mobile chcemy być BLIŻEJ ludzi i wspierać ich w przeżywaniu BARDZIEJ takich bezcennych chwil. Dlatego zostaliśmy partnerem głównym inicjatywy. Współpraca została ogłoszona 27 czerwca podczas konferencji prasowej Polskiego Związku Tenisowego.

  - Reklama -

  Już w przyszłym miesiącu, między 21 a 27 lipca, odbędzie się najważniejszy w tym roku turniej tenisa nad Wisłą. To prawdziwe święto dla wielbicieli tej dyscypliny i świetna okazja do przeżycia niezapomnianych chwil podczas śledzenia rywalizacji sportowej. A takie niezwykłe momenty cenimy w T-Mobile najbardziej – i chcemy łączyć z nimi naszych klientów na każdym kroku. Dlatego zdecydowaliśmy się wejść do gry!

  Partner nie tylko na korcie

  Jako T-Mobile Polska zostaliśmy partnerem głównym WTA 125 Polish Open. W trakcie konferencji prasowej z udziałem sekretarza stanu Ministerstwa Sportu i Turystyki Piotra Borysa, wiceprezydentki Warszawy Renaty Kaznowskiej, prezesa Polskiego Związku Tenisowego Dariusza Łukaszewskiego oraz partnerów odbyło się uroczyste ogłoszenie współpracy.

  Emocje związane ze sportem są zawsze wyjątkowe i w równie wyjątkowy sposób łączą ludzi, którzy na co dzień mogą być z zupełnie różnych światów. Podobnie działa technologia T-Mobile – łączy naszych klientów z tymi i tym, co dla nich najważniejsze. Towarzyszy im w tworzeniu własnych, szczególnych momentów i umożliwia ich zachowanie dla wspomnień. Dlatego w T-Mobile nie wahaliśmy się ani chwili. Zostaliśmy partnerem głównym WTA 125 Polish Open, bo uważamy, że nie ma nic cenniejszego niż unikalne doświadczenia. I właśnie je chcemy tworzyć z i dla naszych klientów – powiedziała Małgorzata Rybak-Dowżyk, dyrektorka Departamentu Komunikacji Korporacyjnej i ESG w T-Mobile Polska, reprezentująca firmę na konferencji.

  Podczas turnieju na koratch Legii będzie magentowo. T-Mobile będzie obecny ze swoją strefą, do której już dziś, jak i do wspólnego kibicowania na żywo, serdecznie wszystkich zapraszamy!

  Emocje tenisowe serwujemy już po raz kolejny

  WTA 125 Polish Open to kolejna inicjatywa tenisowa, którą wspieramy jako T-Mobile. W tym roku zostaliśmy także partnerem PZT LOTTO Polish Tour, cyklu turniejów składających się na Narodowy Puchar Polski. Rozgrywki w ramach tego cyklu potrwają do końca sierpnia.

  ŹródłoT-Mobile
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...