wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Na targach KBIS 2024 LG zaprezentuje nową serię urządzeń Signature Kitchen Suite Transitional

  Zobacz również

  Podczas targów Kitchen & Bath Industry Show (KBIS) 2024, które odbędą się w Las Vegas w USA w dniach 27-29 lutego, firma LG Electronics zaprezentuje szeroką gamę luksusowych zestawów kuchennych do zabudowy. W centrum uwagi znajdą się nowe urządzenia z serii Signature Kitchen Suite Transitional – w tym piekarnik ścienny Combi, podwójny piekarnik z podwójną ścianą i pojedynczy piekarnik z najnowocześniejszą technologią Gourmet AI – charakteryzujące się eleganckim wzornictwem i funkcjonalnością.

  - Reklama -

  Odważna elegancja nowego zestawu kuchennego do zabudowy
  Pojawienie się zestawu kuchennego do zabudowy z serii Transitional oznacza rozszerzenie linii Signature Kitchen Suite, która nadal wyznacza standardy eleganckiego minimalizmu, subtelnego luksusu i wysokiej jakości. Seria Transitional została stworzona w odpowiedzi na rosnące preferencje konsumentów w zakresie współczesnego wzornictwa kuchennego i dołącza do istniejącej serii Professional (Traditional).


  Urządzenia z linii Transitional Signature Kitchen Suite mają obudowę ze stali nierdzewnej z matowym wykończeniem. Zostały wyposażone w uchwyty smuklejsze od tych, które można znaleźć w modelach z serii Professional. Odejście od konwencjonalnych pokręteł sterujących pozwoliło uzyskać jeszcze bardziej elegancki wygląd.


  Linia do zabudowy kuchennej Signature Kitchen Suite Transitional Series prezentowana na targach KBIS 2024 obejmuje lodówki typu Side-by-Side Multidoor, lodówki kolumnowe, chłodziarki na wino, zmywarki, piekarniki ścienne i wiele innych. Szeroka oferta urządzeń do zabudowy świadczy o silnym zaangażowaniu LG w dostarczanie konsumentom różnorodnej gamy produktów premium, które pomogą im wyposażyć wymarzoną kuchnię.

  Nowe wrażenia z gotowania dzięki zaawansowanej technologii Gourmet AI
  Debiutujące na tegorocznych targach piekarniki ścienne Gourmet AI firmy Signature Kitchen Suite zapewniają lepsze doznania kulinarne. Innowacyjna technologia Gourmet AI firmy jest w stanie zidentyfikować składniki, które użytkownik ma w ręku i może automatycznie sugerować przepisy spośród 80 opcji automatycznego gotowania. Dzięki wbudowanej w piekarnik kamerze o wysokiej rozdzielczości, użytkownicy mogą zdalnie – za pośrednictwem aplikacji ThinQ – monitorować proces przyrządzania potraw. Inteligentna kamera LG oferuje takie funkcje jak nagrywanie poklatkowe oraz możliwość robienia zdjęć i udostępniania ich online. Dodatkowo, wprowadzenie ThinQ Care oznacza, że użytkownicy mogą cieszyć się ciągłymi aktualizacjami funkcji przez cały okres użytkowania piekarnika.


  Kolejna innowacja serii Signature Kitchen Suite, piekarnik konwekcyjny Steam-Combi, płynnie integruje funkcje gotowania parowego i konwekcyjnego. System konwekcyjny Steam-Combi zapewnia szybkie i równomierne gotowanie, wykorzystując naturalne właściwości pary, aby pomóc zachować smak, konsystencję i wygląd potraw. Tryb sous vide piekarnika parowego pozwala na tworzenie wyśmienitych potraw, które są soczyste i delikatne w środku, a chrupiące z wierzchu i to bez konieczności wstępnego podgrzewania.


  Co więcej, piekarniki z serii Transitional są wyposażone w charakterystyczne i bardzo wygodne okno InstaView firmy LG, które pozwala użytkownikom zajrzeć do środka bez konieczności otwierania drzwi.


  Szeroka gama zestawów kuchennych klasy premium dla różnych kulinarnych stylów życia i przestrzeni

  Inne innowacje Signature Kitchen Suite zaprezentowane na targach KBIS 2024 obejmują 48-calowe (120 centymetrów) urządzenia kuchenne gotowe do montażu w zabudowie, które można dopasować kolorystycznie do istniejących szafek, oraz ulepszoną 36-calową (91 centymetrów) lodówkę z typu Side-by-Side Multidoor zaprojektowaną z myślą o mniejszych przestrzeniach. Zróżnicowana gama najwyższej jakości rozwiązań do zabudowy LG pozwala każdemu klientowi stworzyć kuchnię spełniającą potrzeby jego własnego, unikalnego kulinarnego stylu życia.


  – Rozszerzając linię Signature Kitchen Suite o nową serię Transitional oraz wprowadzając piekarniki ścienne Gourmet wyposażone w sztuczną inteligencję, firma LG umacnia swoją pozycję na rynku luksusowych urządzeń do zabudowy oraz potwierdza, że jest liderem w dziedzinie technologii i wzornictwa. Będziemy nadal zaspokajać zmieniające się gusta konsumentów, dostarczając zróżnicowaną gamę urządzeń do zabudowy ultra-premium oferujących najlepszą wydajność, wygodę i estetykę – Lyu Jae-cheol, prezes LG Electronics Home Appliance & Air Solution Company

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...