Motorola ma problemy z akcjonariuszami?

Zobacz również

Drugi największy udziałowiec firmy Motorola Carl Icahn domaga się, by zarząd koncernu ujawnił problemy w dziale produkcji telefonów komórkowych. Słynny inwestor wniósł pozew do sądu, bo uważa, że zarząd Motoroli nierzetelnie informował o sytuacji w firmie – pisze serwis tvn24.pl.

- Reklama -

Icahn, który stracił na Motoroli ponad pół miliarda dolarów twierdzi ze przez ostatni rok zarząd spółki swoim stanowiskiem w sprawie działu produkcji telefonów komórkowych dowiódł, że w wielu sprawach się myli i nie radzi sobie z zarządzaniem firmą. Po kilku udanych latach Motorola ma ostatnio złą passę, a sprzedaż telefonów przynosi straty.

Źródłotvn24.pl
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
Poprzedni artykuł
Następny artykuł
- Reklama -

Najnowsze

Czy YOLO umarło? Jak pokolenie Z naprawdę zarządza pieniędzmi

Jeszcze kilka lat temu internet był pełen porad w stylu: „kup bilet”, „jedź w podróż”, „nie odkładaj życia na...