sobota, 2 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Mobilna NK na wszystkich platformach

  Zobacz również

  Największy portal społecznościowy w Polsce konsekwentnie wprowadza nowe wersje mobilne. Opublikowano wersję NK Touch dla nowych telefonów Nokia z ekranem dotykowym. Oczekiwana aplikacja dla smartfonów z systemem Android także jest już dostępna. Premiery produktowe uzupełnia akcja promująca mobilny internet, przeprowadzana wspólnie z Operą.

  - Reklama -

  Nokia to producent najpopularniejszych telefonów na polskim rynku. Wspólnie opracowaliśmy NK Touch – produkt, dzięki któremu chcemy wprowadzić nową jakość w aplikacjach społecznościowych. Natomiast system Android to przyszłość, w USA już teraz ma więcej Użytkowników niż iPhone’y, a i w Polsce zyskuje wielką popularność. Od początku naszych prac nad mobilną NK chcieliśmy, by portal był dostępny przez komórki na wszystkich relewantnych platformach. Cel ten został osiągnięty. Aplikacje NK Touch oraz Android to dla nas jedne z najważniejszych premier produktowych w 2011 roku. – mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

  Premierową aplikacją jest portal nk.pl w wersji NK Touch. Program umożliwia korzystanie z najważniejszych funkcji komunikacyjnych NK na telefonach Nokia z ekranem dotykowym. Interfejs aplikacji został specjalnie przystosowany do obsługi z poziomu nowych urządzeń Nokia. NK Touch jest efektem współpracy nk.pl, Nokia oraz PSILOC. Program jest bezpłatnie udostępniony do pobrania w OVI sklepie.
   
  Aplikacja Android łączy się z serwerami NK i umożliwia pełnoprawne korzystanie z serwisu. Program daje dostęp do takich funkcji portalu, jak m.in.: poczta, wpisy, przeglądanie profili znajomych, galerie zdjęć, przeglądanie gości, czytanie powiadomień. Ważnym elementem aplikacji jest również tzw. „Książka telefoniczna” – funkcja umożliwiająca zadzwonienie do znajomego z NK bezpośrednio z poziomu jego profilu. Aplikacja została zaprojektowana specjalnie pod system operacyjny Android, charakteryzuje się wygodnym panelem obsługi dostosowanym do możliwości nowoczesnych smartfonów. Pozostałe wersje mobilne NK dostępne dla Użytkowników to strona Lajt oraz aplikacje Java, Nokia, Windows Mobile i iPhone.

  Wraz z premierą nowych aplikacji mobilnych, NK oraz Opera Software rozpoczynają akcję „NK na wakacjach”. Jest ona skierowana do osób, które nie znają jeszcze dobrze mobilnego internetu. Na stronie http://nk.pl/nawakacjach Użytkownicy mogą skorzystać z symulatora wersji Lajt. Dzięki temu, z poziomu komputera przetestują, jak zadziała NK w ich komórkach. Ponadto Użytkownicy nk.pl mogą wziąć udział w konkursie NK i Nokia na oficjalnym koncie NK w komórce. Nagrodami są telefony z ekranem dotykowym kompatybilne z aplikacją NK Touch.

  ŹródłoNK
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Nowe promocje Play dla domu – światłowód i telewizja w supercenie z Netflix w cenie abonamentu

  Play wprowadza pakiety rozrywki w najlepszej cenie – światłowód z dostępem do serwisu Netflix w supercenie już od 50...