piątek, 14 czerwca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Mikroprzedsiębiorcy w Banku Pekao S.A. złożą wniosek o pożyczkę lub kredyt całkowicie zdalnie

  Zobacz również

  Bank Pekao udostępnił nowy elektroniczny proces, dzięki któremu mikroprzedsiębiorcy mogą ubiegać się o finansowanie bez wychodzenia z domu. Klienci banku prowadzący przez co najmniej dwa lata jednoosobową działalność gospodarczą mogą całkowicie zdalnie złożyć w bankowości elektronicznej wniosek o kredyt bądź pożyczkę na kwotę nawet 1 mln zł.

  - Reklama -

  Z myślą o mikroprzedsiębiorcach Bank Pekao S.A. udostępnił zdalny proces wnioskowania o finansowanie. Aby złożyć wniosek o kredyt lub pożyczkę dla jednoosobowej działalności gospodarczej, należy zalogować się do konta firmowego w aplikacji PeoPay lub w serwisie Pekao24 dla Firm i wejść w zakładkę „Oferty i Wnioski”. Co istotne, umowa kredytowa może zostać zawarta nie tylko w oddziale banku, ale także elektronicznie.

  – Udostępniliśmy klientom biznesowym możliwość zawarcia umowy pożyczki lub kredytu w procesie samoobsługowym w aplikacji mobilnej oraz w bankowości internetowej. Jest to dla nas kolejny ważny krok w digitalizacji usług dla mikroprzedsiębiorców. Zdalne ubieganie się o finansowanie to wygoda dla klientów, którzy mogą załatwić formalności o dowolnej porze dnia i z każdego miejsca. Dla banku jest to nowy kanał sprzedaży, który, mam nadzieję, będzie równie popularny jak w przypadku klientów indywidualnych – mówi Błażej Szczecki, wiceprezes Banku Pekao S.A.

  Wszystkim obecnym lub potencjalnym klientom Pekao, którzy rozważają pozyskiwanie środków na prowadzenie lub rozwój jednoosobowej działalności gospodarczej polecam finansowanie w naszym banku. Aktualnie w Pekao obowiązują promocyjne warunki dotyczące nowego finansowania w ramach Pożyczki Przekorzystnej Biznes oraz Kredytu w rachunku bieżącym. Co ważne, każde przyjęcie i rozpatrzenie wniosku jest bezpłatne – mówi Radosław Twarużek, dyrektor Departamentu Klienta Biznesowego w Banku Pekao S.A.

  Ponadto, wybrana część klientów biznesowych Banku Pekao S.A., oprócz standardowej oferty, w swoim serwisie Pekao24 lub aplikacji PeoPay otrzymuje indywidualnie dopasowaną do swojej zdolności kredytowej ofertę finansowania – może być to szczególnie istotne dla klientów, którzy prowadzą swoją firmę krócej niż wymagane dwa lata. Proponowane środki bez zbędnych formalności mogą znaleźć się szybko na ich rachunku firmowym.

  Dla klientów biznesowych mających pytania lub wątpliwości dotyczące zdalnego procesu kredytowego, Bank Pekao S.A. uruchomił dedykowaną infolinię +48 500 990 111.

  ŹródłoPekao S.A.
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  T-Mobile Polska zdobył trzy nagrody w prestiżowych konkursach HR

  Jako T-Mobile Polska jesteśmy w gronie najlepszych pracodawców w naszym kraju. Zależy nam na naszych pracownikach, dlatego realizujemy różnorodne...