Miesiąc za 15 zł na próbę w Orange na kartę

Zobacz również

W ubiegłym tygodniu Orange informowało o nowych opcjach usługi Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich + pakiet GB w cenie 40 zł, 45 zł lub 50 zł miesięcznie. Teraz możecie sprawdzić czy to rozwiązanie dla Was, korzystając z promocji za 15 zł.

- Reklama -

Bez względu na to czy wybierzecie opcję 40 zł, 45 zł czy 50 zł pierwsze włączenie dowolnej miesięcznej usługi bez limitu, będzie Was kosztować jedynie 15 zł. Po miesiącu opcja zostaje przywrócona do regularnej ceny. Wersja jednorazowa jak i cykliczna zostaną przecenione do 15 zł tylko za pierwszą aktywację. Z promocji możecie skorzystać tylko raz, dla wybranej opcji. Usługę w promocyjnej cenie włączycie bezpłatnym SMS-em

Jeśli chodzi o gigabajty i dni ważności usług z kolejnych aktywacji, to oczywiście sumują się zgodnie z polityką Orange na kartę zachowywania zgromadzonych korzyści na Waszych numerach.

ŹródłoOrange
0 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany
- Reklama -

Najnowsze

TP-Link prezentuje zewnętrzny router Omada ER603WP-4G-Outdoor

TP-Link wprowadza do sprzedaży ER603WP-4G-Outdoor, zewnętrzny router Omada 4G/LTE Cat4 N300 na kartę SIM. To rozwiązanie stworzone z myślą...