niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Lifestylowy lipiec i urocze nowości dla dzieci w CANAL+ online

  Zobacz również

  W CANAL+ DOMO brytyjscy pasjonaci odnawiają budynki skazane na zapomnienie w serii GENERALNA ODBUDOWA, a program MAM ZAMEK odkrywa przed widzami wyjątkowe historyczne siedziby rodów polskich. W CANAL+ KUCHNIA popularny brytyjski dziennikarz i osobowość telewizyjna, Ainsley Harriott przygotowuje dania idealne na poprawę nastroju, za to ekstremalne zmagania w kuchni i bezwzględną rywalizację serwuje TOP CHEF 20. Dla najmłodszych widzów MINIMINI+ przygotowało kolejne odcinki TULIPOP 2 oraz nowe przygody znanych bohaterek: HELLO KITTY: SUPER STYL i ENCHANTIMALS: SŁONECZNA PLAŻA. Na TELETOON+ najmłodsi będą mogli zobaczyć przygody Matyldy i Charliego w bajce PAPER PORT.

  - Reklama -

  CANAL+ DOMO
  GENERALNA ODBUDOWA, premierowe odcinki dostępne co wtorek od 30.07, o godz. 21:15 na antenie CANAL+ DOMO i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Brytyjscy pasjonaci architektury podejmują się renowacji obiektów skazanych na zapomnienie. Pełni determinacji i miłości do historii oraz związanych z nią budowli, rozpoczynają prace nad przywróceniem życia zabytkom. Wymaga to odwagi i ogromnego nakładu nie tylko sił, ale też funduszy, a inwestycja jest niepewna. Czy uda im się zrealizować marzenia? W programie zobaczymy prace nad dawną latarnią morską, kaplicą, wiekową stodołą, dworcem kolejowym, wieżą ciśnień czy 500-letnim domem z epoki Tudorów!

  MAM ZAMEK, premierowe odcinki dostępne od 20.07 co sobotę o godz. 18:00 na antenie CANAL+ DOMO i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Znany dziennikarz i historyk, Michał Wójcik, odwiedza wyjątkowe historyczne siedziby polskich rodów i spotyka się z ich właścicielami. Tylko nieliczne przetrwały wojnę i czasy Polskiego Gospodarstwa Rolnego. W programie sprawdzamy, jak wyglądają teraz: po renowacji, pod czułą opieką osób, które podjęły się tego trudnego zadania. Dowiadujemy się o przeszłości budynków i dalszych planach utrzymania ich świetności

  CANAL+ KUCHNIA
  FABRYKA SMAKÓW AINSLEYA, premierowe odcinki dostępne co niedzielę od 07.07, o godz. 14:30 na antenie CANAL+ KUCHNIA i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Legendarny brytyjski kucharz i prezenter Ainsley Harriott ma jeden cel: udowodnić, że kuchnia może poprawić humor i być doskonałym remedium na smutki. Do wspólnego gotowania zaprasza bliskich i przyjaciół, z którymi przyrządza ich ulubione dania. Jak zawsze wykorzystuje do tego najświeższe składniki, pozyskane najczęściej prosto od lokalnych producentów. Każdy odcinek będzie miał szczególny motyw, dzięki czemu na nowo odkryjemy jak można przyrządzić potrawy z m.in. warzyw, owoców, grzybów, doprawione ostrymi przyprawami czy pokreślone smakiem orzechów.

  TOP CHEF 20, premierowe odcinki od poniedziałku do piątku od 22.07, o godz. 06:00 na antenie CANAL+ KUCHNIA i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Kilkunastu zwycięzców i finalistów lokalnych edycji programu spotyka się w Londynie, by uzyskać prestiżowy tytuł Top Chef World All-Stars. Zobaczymy jak kucharze z Włoch, Hiszpanii, Kanady, Polski, Stanów Zjednoczonych, Bliskiego Wschodu, północnej Afryki, Meksyku i Brazylii przygotowują najwyższej jakości dania, by oczarować wymagające jury. Wszystko pod presją czasu i wygórowanych wymogów.

  MINIMINI+
  HELLO KITTY: SUPER STYL, premierowe odcinki od 15.07 od poniedziałku do piątku o godz. 09:30 na antenie MINIMINI+ i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Hello Kitty powraca z kolejnymi przygodami! Tym razem mieszka w małym miasteczku, gdzie wykorzystuje wszystkie swoje magiczne moce, by pomóc przyjaciołom i bliskim w potrzebie. Przemienia się w gwiazdę pop, sportowca, detektywa, podróżnika czy konstruktora, by wesprzeć znajomych na drodze do realizacji ich marzeń.

  TULIPOP 2, odcinki od poniedziałku do piątku o godz. 09:05 na antenie MINIMINI+ i w następnego dnia serwisie CANAL+ ONLINE.
  Niezwykłe przygody grupy przyjaciół mieszkających na wyspie Tulipop. Cudowna wyspa wyłoniła się z morza dawno, dawno temu na skutek wybuchu podwodnego wulkanu. Żyją tu niezwykłe stworzenia i świecą aż trzy księżyce. Na Tulipopie wieloryb nie jest tylko wielorybem, a drzewo tylko drzewem. To miejsce, w którym wszystko może się zdarzyć i często się zdarza!

  ENCHANTIMALS: SŁONECZNA PLAŻA, premierowe odcinki od 22.07 od poniedziałku do piątku o godz. 18:20 na antenie MINIMINI+ i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  By wspólnie uratować zaniedbaną plażę, Enchantimals ponownie łączą siły! Razem muszą zebrać jak najwięcej złotych żołędzi. Misja ratunkowa niestety nie zawsze idzie zgodnie z planem, gdy Enchantimals napotykają wpadki i przeszkody. Razem rozprawiają się z każdą sytuacją i uczą jak zachować dystans między zabawą i pracą.

  TeleTOON+
  PAPER PORT, premierowe odcinki od 22.07 od poniedziałku do piątku o godz. 16:55 na antenie TELETOON+ i następnego dnia w serwisie CANAL+ ONLINE.


  Matylda i Charlie mieszkają na wybrzeżu w Paper Port. Dziewczyna posiada wyjątkową przypadłość: co rano budzi się z nowymi magicznymi zdolnościami. Tylko Charlie zna jej sekret. Razem przeżywają wiele przygód, które dzięki umiejętnością Matyldy będą pełne magii i humoru!

  CANAL+ online to tysiące seriali i filmów na życzenie oraz informacje i sport na żywo.

  Za dostęp do oferty serwisu można płacić wygodnie w miesięcznym modelu subskrypcyjnym i bez długoterminowej umowy, korzystać na wielu urządzeniach i odtwarzać treści w trzech streamach jednocześnie. Z CANAL+ online można obecnie korzystać przez przeglądarkę internetową, aplikację mobilną na iOS i Android, dekoder CANAL+ BOX 4K, aplikację w telewizorze z systemem Android TV, Samsung Smart TV i LG WebOS oraz przystawki Android TV i Apple TV.

  ŹródłoCanal+
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...