wtorek, 16 kwietnia, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  LG z tytułem Partnera Roku 2024 programu ENERGY STAR

  Zobacz również

  Firma LG Electronics została uznana przez Amerykańską Agencję Ochrony Środowiska i Departament Energii za Partnera Roku 2024 programu ENERGY STAR®. Wyróżnienie to jest wyrazem uznania dla zaangażowania firmy LG w walkę ze zmianami klimatycznymi i ochronę środowiska poprzez wiodącą rolę w zakresie produktów i promocji z certyfikatem ENERGY STAR. To już 11 raz od 2012 roku, kiedy firma LG została uznana za Partnera Roku.

  - Reklama -

  – ENERGY STAR wspiera misję marki LG „Innovation for a Better Life”, która oznacza tworzenie lepszego życia dla ludzi i lepszej przyszłości dla naszej planety dzięki inteligentnym rozwiązaniom. Rok 2023 był punktem zwrotnym dla strategii LG, która ma pomóc w napędzaniu ruchu elektryfikacji w całej Ameryce dzięki produktom z certyfikatem ENERGY STAR – od systemów HVAC z pompą ciepła, podgrzewaczy wody i suszarek do ubrań po płyty indukcyjne i ładowarki do pojazdów elektrycznych, a także systemy magazynowania energii i zarządzania – wszystko to umożliwia realizację szerszych celów dekarbonizacji. Chris Jung, prezes i dyrektor generalny LG Electronics North America. „

  EPA doceniła firmę LG za intensywny udział w wielu kampaniach i promocjach ENERGY STAR, pomagając edukować dziesiątki milionów amerykańskich konsumentów na temat bardziej ekologicznego stylu życia, generując rekordowe 8,3 miliarda wyświetleń wśród konsumentów. Nagroda Partnera Roku 2024 została przyznana za szereg kluczowych osiągnięć LG ENERGY STAR w ubiegłym roku.


  Firma LG jako pierwsza certyfikowała płyty indukcyjne i piekarniki zgodnie z nową specyfikacją gotowania ENERGY STAR, która została sfinalizowana w październiku 2023 roku. Firma LG była również partnerem ENERGY STAR w zakresie certyfikacji zmywarek do naczyń zgodnie ze specyfikacją ENERGY STAR w wersji 7, a wszystkie nowe modele otrzymały oznaczenie „ENERGY STAR Most Efficient 2023”.


  Administrator EPA Michael S. Regan pogratulował firmie LG i innym laureatom nagrody ENERGY STAR „innowacyjności i przywództwa w dostarczaniu opłacalnych rozwiązań energooszczędnych, które tworzą miejsca pracy, przeciwdziałają zmianom klimatycznym i przyczyniają się do zdrowszego środowiska dla wszystkich”. Powiedział: – Program Prezydenta Bidena Investing in America stwarza bezprecedensowe możliwości budowania gospodarki opartej na czystej energii, a partnerzy z sektora prywatnego poprzez programy takie jak ENERGY STAR są liderami.


  Każdego roku program ENERGY STAR wyróżnia wybraną grupę firm i organizacji, które wniosły wybitny wkład w efektywność energetyczną i przejście na gospodarkę opartą na czystej energii. Laureaci nagrody ENERGY STAR są liderami w swoich branżach w zakresie produkcji, sprzedaży i wdrażania energooszczędnych produktów, domów, budynków, usług i strategii. Wysiłki te pozwoliły zaoszczędzić ponad 5 bilionów kilowatogodzin energii elektrycznej w ciągu ostatnich 30 lat.

  ŹródłoLG
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  SECURE 24 : wyznaczamy horyzont cyberbazpieczeństwa

  10-latek edukujący o cyberbezpieczeństwie, szef agencji ENISA, agent FBI, dziennikarz śledczy „Washington Post”, szefowa ważnego ukraińskiego serwisu informacyjnego –...