niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  LG oficjalnym partnerem Mistrzostw Świata w e-sporcie 2024 w Arabii Saudyjskiej

  Zobacz również

  Firma LG Electronics została ogłoszona oficjalnym partnerem turnieju Esports World Cup (EWC) 2024, który odbędzie się w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej od 3 lipca do 25 sierpnia. Wcześniej znany jako Gamers8, EWC to coroczny międzynarodowy turniej e-sportowy. Tegoroczna edycja będzie gospodarzem zawodów w 21 największych na świecie grach online, w tym League of Legends, Overwatch i Fortnite. LG UltraGear już trzeci rok z rzędu jest w centrum całego wydarzenia, jako jedyny monitor gamingowy podczas EWC. Stanowić on będzie doskonałe wsparcie dla czołowych graczy z całego świata walczących o zwycięstwo w Rijadzie.

  - Reklama -

  Szczycące się rekordową pulą nagród spośród wszystkich turniejów e-sportowych, EWC 2024 zapowiada osiem tygodni emocjonujących rozgrywek, w których weźmie udział ponad 1500 profesjonalnych zawodników. Podczas imprezy pierwsze skrzypce zagra wysokiej klasy monitor gamingowy LG UltraGear OLED (model 32GS95UE). A ponadto ponad 990 monitorów UltraGear będzie wykorzystywane podczas meczów ligowych i prezentowane na stoisku LG na targach EWC.


  LG UltraGear, marka premium dla graczy, zapewnia najwyższy poziom wrażeń zarówno profesjonalnym sportowcom, jak i amatorom. Monitory gamingowe LG oferują wysoką częstotliwość odświeżania, krótki czas reakcji i żywy, krystalicznie czysty obraz; połączenie, które gwarantuje nowy poziom rozgrywki.


  Oprócz ekranu premium z samoświecącymi pikselami, 32-calowy monitor LG UltraGear OLED (model 32GS95UE) jest wyposażony w pierwszą na świecie technologię dual-mode z certyfikatem VESA, która zapewnia zoptymalizowane wrażenia z gry zarówno w rozdzielczości UHD 240 Hz (idealnej do efektownych wizualnie, bogatych w narrację gier), jak i FHD 480 Hz (doskonałego wyboru do szybkich gier FPS, MOBA i wyścigów). Wyposażono go również w technologię LG Pixel Sound, która zapewnia bardziej realistyczny i trójwymiarowy dźwięk w grach.


  Zaangażowanie LG w EWC 2024 jest częścią ciągłych wysiłków firmy na rzecz rozwoju e-sportu na całym świecie. Oprócz EWC i jego poprzednika, Gamers8, LG sponsoruje i aktywnie uczestniczy w najważniejszych zawodach gamingowych, takich jak League of Legends Champions Korea i League of Legends EMEA. Dzięki konsekwentnemu zaangażowaniu w społeczność graczy oraz wyjątkowej wydajności i funkcjom monitorów do gier UltraGear, firma LG stała się szanowaną marką w świecie e-sportu.


  Uczestnicy EWC 2024 mogą odwiedzić stoisko LG, aby wypróbować te same monitory UltraGear, których używają ich idole podczas całego turnieju. Mogą również poprawić swoje umiejętności w grach, biorąc udział w sesjach coachingowych prowadzonych przez sponsorowaną przez LG Globalną Akademię Gen.G. Ponadto odwiedzający stoisko LG mogą wygrać nagrody, biorąc udział w konkursach i wydarzeniach.

  Najważniejszy festiwal e-sportowy w Arabii Saudyjskiej, EWC, to nowe miejsce dla fanów e-sportu. Cieszymy się, że możemy współpracować z partnerami takimi jak LG, którzy podzielają naszą pasję do gier i kultury e-sportowej, oraz że LG UltraGear jest oficjalnym monitorem do gier inauguracyjnego EWCMohammed Al Nimer, dyrektor sprzedaży w EWCF

  To prawdziwy zaszczyt dla LG UltraGear, że została uznana za oficjalną markę monitorów do gier tak doniosłego wydarzenia e-sportowego jak EWC 2024. Monitory do gier LG UltraGear OLED, zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb zarówno profesjonalnych, jak i zwykłych graczy, są dostosowane do gier na najwyższym poziomie YS Lee, wiceprezes i szef działu IT w LG Business Solutions Company

  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...