piątek, 1 grudnia, 2023

Nasze serwisy:

Więcej

  Kup wybrany telewizor Samsung OLED, zostaw opinię i odbierz aż do 2000 złotych zwrotu

  Zobacz również

  Startuje najnowsza promocja Samsung na telewizory OLED w ramach której można uzyskać aż do 2000 złotych zwrotu na konto. Ofertą objęte są dwa modele – S95C o przekątnej ekranu 77, 65 lub 55 cali oraz S90C w rozmiarze 77 cali. Promocja trwa od 13 listopada do 31 grudnia 2023 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

  - Reklama -


  Telewizory Samsung OLED usatysfakcjonują dosłownie każdego – miłośnika filmów, sportu czy gracza. Oferują głęboką czerń, czystą biel oraz pełną paletę żywych kolorów. Dzięki nowoczesnym, samoemisyjnym pikselom oraz technologii Quantum Dot widzowie mogą cieszyć się oszałamiającym, kinowym obrazem. Z kolei udoskonalony proces skalowania materiałów o niższej rozdzielczości do jakości zbliżonej do 4K sprawia, że obraz jest niezwykle szczegółowy, charakteryzuje się optymalną jasnością i wzmocnionym kontrastem. Dodając do tego inteligentne możliwości platformy Tizen, doskonały zestaw 1000 aplikacji oraz niesamowite wrażenia dźwiękowe, które zapewnia technologia Dolby Atmos, można liczyć na pełnię niezapomnianych wrażeń kinowych.

  Telewizory Samsung OLED bazują na bezpiecznym systemie operacyjnym Tizen zabezpieczonym rozwiązaniem Samsung Knox. Platforma Samsung Knox, spełnia rygorystyczne wymagania stawiane przez rządy oraz organizacje na całym świecie i zapewnia bezpieczeństwo rodziny urządzeń mobilnych Samsung Galaxy. Samsung nieustannie powiększa listę certyfikatów przyznawanych platformie Knox przez najbardziej prestiżowe instytucje.

  Wybierając telewizor warto pomyśleć również o soundbarze. Na wyjątkowe wrażenia składa się nie tylko niesamowitej jakości obraz, lecz także imponujące brzmienie, które przenosi nas w sam środek akcji. Tak unikalne doświadczenia może zapewnić np. soundbar Q-Serii, taki jak HW-Q990C z Wielokanałowym Dźwiękiem Przestrzennym 11.1.4. i funkcją Bezprzewodowego Dolby Atmos[1]. Dzięki niej można zapomnieć o nieestetycznej plątaninie kabli wokół sprzętów i nic nie odciąga naszej uwagi od ekranu.

  Zyskaj więcej za większy ekran – lista modeli objętych promocją:

  • Model Kwota zwrotu
  • QE77S95C 2000 PLN
  • QE77S90C 2000 PLN
  • QE65S95C 1500 PLN
  • QE55S95C 1200 PLN

  Jak skorzystać z promocji?

  Aby skorzystać z promocji i otrzymać zwrot na konto wystarczy wykonać kilka prostych kroków. Należy kupić objęty promocją telewizor w okresie od 13 listopada do 31 grudnia 2023 roku w wybranych sieciach sprzedaży: EURONET, Media Expert, NEONET, Media Markt, Samsung Brand Stores, samsung.pl, AUDIO COLOR i x-kom. Następnie w terminie rejestracji należy postępować zgodnie z krokami opisanymi w regulaminie na stronie promocjaoled.samsung.pl.

  Promocja trwa w wyżej wymienionym terminie lub do wyczerpania puli zwrotów przeznaczonych do promocji.

  Dostępność produktów może się różnić w zależności od sieci handlowej.

  ŹródłoSamsung
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Sezon świąteczny a rynek e-commerce, czyli sztuka przyciągania klientów i zwiększania zysków

  W obliczu dynamicznych zmian w zachowaniach konsumentów, a także rozwoju rynku e-commerce, marketingowcy na całym świecie starają się zrozumieć...