niedziela, 14 lipca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

  Która niania TrueLife NannyCam najlepiej odpowiada Twoim potrzebom?

  Zobacz również

  W dzisiejszym, pełnym ruchu świecie, troska o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych dzieci staje się priorytetem. TrueLife NannyCam to nie zwykłe elektroniczne nianie – to zaawansowane urządzenia, które podnoszą doświadczenie opieki nad dzieckiem na nowy poziom. Dzięki połączeniu innowacyjnych funkcji z łatwością obsługi, TrueLife NannyCam stają się niezastąpionym elementem nowoczesnego rodzicielstwa. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata inteligentnych kamer, które mogą usprawnić monitorowanie, komunikację i opiekę nad dzieckiem, tworząc spersonalizowane doświadczenie dla Ciebie i Twojej rodziny.

  - Reklama -

  TrueLife NannyCam R5 – 360 stopni spojrzenia na spokojny sen

  Kamera dziecięca TrueLife NannyCam R5 z możliwością obrotu o 360 stopni będzie niezawodnym strażnikiem każdego kąta pokoju Twojego dziecka. Urządzenie posiada kamerę o rozdzielczości 720p, zapewniającą wyjątkowo klarowny obraz. Przejrzystość obrazu utrzymywana jest zarówno w dzień, jak i w nocy dzięki automatycznemu widzeniu nocnym i diodom na podczerwień. Dodatkowo 5-calowy wyświetlacz LCD jednostki rodzicielskiej ma zasięg do 300 metrów, co umożliwia swobodne poruszanie się po domu i zapewnia pełną elastyczność monitorowania.

  Za sprawą wskaźnika wykrywania dźwięku LED TrueLife NannyCam R5 umożliwia rejestrację dźwięku, dzięki czemu nic nie umknie uwadze rodziców. Co więcej urządzanie posiada dodatkowe funkcje takie jak: czujnik temperatury, możliwość komunikacji dwukierunkowej, opcja przypominania o karmieniu oraz możliwość włączenia 8 kołysanek. Wszystkie te wygodne rozwiązania zapewniają rodziców pragnących pewności, że ich maluch jest bezpieczny.

  Produkt jest dostępny w sieci: MediaExpert, Smyk, Empik, Roboworld.

  TrueLife NannyCam R3 Smart – inteligentna opieka na wyciągnięcie ręki

  Niania elektroniczna TrueLife NannyCam R3 Smart to połączenie inteligencji i wszechstronności. Oferując nieograniczony zasięg dzięki łączności z Internetem, TrueLife R3 Smart umożliwia monitorowanie dziecka z dowolnego miejsca w domu. Inteligentne funkcje takie jak automatyczne śledzenie ruchu oraz możliwość nagrywania w rozdzielczości Full HD sprawiają, że kamera zapewnia kompleksową opiekę nad dzieckiem 24 godziny na dobę.

  TrueLife NannyCam R3 Smart rejestruje ruch, dźwięk i temperaturę, co pozwala na monitorowania wszelkich zmian w pomieszczeniu, gdzie znajduje się maluszek. Możliwość zdalnego sterowania przez aplikację TrueLife Smart, włączania kołysanek, funkcja lampki nocnej oraz możliwość dwukierunkowej komunikacji sprawiają, że kamerka staje się inteligentnym kompanem w codziennym dbaniu o dziecko.

  Produkt jest dostępny w sieci: MediaExpert, Smyk, Empik, eKamery.

  TrueLife NannyCam R7 Dual Smart – dwukrotna pewność na każdym ekranie

  TrueLife NannyCam R7 Dual Smart to zaawansowana niania elektroniczna, łącząca w sobie funkcjonalność jednostki rodzicielskiej i smartfonu. Z możliwością pełnego obrotu o 360 stopni i obrazem w rozdzielczości 2K, R7 Dual Smart pełni funkcję mobilnego strażnika Twojego malucha. Nagrywany obraz w rozdzielczości 2K pozwala dostrzec nawet najdrobniejsze detale, a funkcje bezpieczeństwa, takie jak powiadomienia o ruchu czy wskaźnik dźwięku pozwalają w całości zaufać nianie w codziennej opiece nad dzieckiem.

  Innowacyjne funkcje, takie jak: zdalne sterowanie obrotem kamery, automatyczne śledzenie ruchu oraz zdalne nagrywanie sprawiają, że niania służy kompleksowym rozwiązaniem dla każdego wymagającego rodzica. Z kolei dualna technologia pozwala na jednoczesne sparowanie z jednostką rodzicielską i smartfonem, co daje rodzicom pełen dostęp do monitoringu. urządzenia są w pełni zintegrowane z aplikacją TrueLife Smart, co umożliwia użytkownikom spersonalizowane sterowanie i łatwe dostosowywanie ustawień.

  Produkt jest dostępny w sieci: MediaExpert, eKamery, Robotworld.

  Wszystkie trzy modele TrueLife NannyCam redefiniują pojęcie niani elektronicznej, oferując zaawansowane systemy monitoringu, które nie tylko gwarantują bezpieczeństwo, ale także usprawniają codzienne życie rodziców. Urządzenia mają funkcje, które uczynią opiekę nad dzieckiem bardziej intuicyjną, elastyczną i spersonalizowaną, umożliwiając rodzicom pełną kontrolę i zapewniając spokój ducha.

  ŹródłoTrueLife
  guest
  0 komentarzy
  Inline Feedbacks
  View all comments
  - Reklama -

  Najnowsze

  Galaxy Z Fold6 i Z Flip6 – otwórz się na wyższy poziom Galaxy AI

  Samsung podczas Galaxy Unpacked w Paryżu prezentuje nowe modele smartfonów Galaxy Z Fold6 i Galaxy Z Flip6, a także...