Komórki dla biednych

Zobacz również

W Wielkiej Brytanii można oddać używane telefony komórkowe. Isis Telecommunications prowadzi zbiórkę niepotrzebnych aparatów telefonicznych od osób, które kupiły nowe modele telefonów i nie wiedzą co zrobić ze starymi, ale wciąż sprawnymi aparatami.

- Reklama -

W Zjednoczonym Królestwie każdego roku sprzedawanych jest około 4 milionów telefonów, z czego większość przestaje być używana już po roku pracy. Zebrane aparaty zostaną wyczyszczone, odnowione i przekazane państwom afrykańskim, w których telefonia przewodowa jest słabo rozwinięta.

ŹródłoWeb Express

2 KOMENTARZE

2 Komentarze
najnowszy
najstarszy oceniany

No jak stacjonarna jest słabo rozwinięta to po co im stacjonarne telefony?? Z tekstu przecież jasno wynika, że chodzi o komórki.

to w koncu oddaja komorki czy zwykle stacjonarne telefony??? Jak piszecie ze stacjonarna slabo rozwinieta, to albo daja stcjonarne, albo komorkowa jets rozwinieta (jak jest rozwinieta to po co dawac im stare telkefony?) a jak komorkowa nie jest rozwinieta to co im po komorkach jak nie beda mialy zasiegu

- Reklama -

Najnowsze

Apple przyspiesza rozwój aplikacji dzięki nowym architekturom systemów AI

Firma Apple zaprezentowała dziś nowe możliwości sztucznej inteligencji, rozszerzone funkcje zwiększające produktywność w programie Xcode oraz udoskonalone platformy, dzięki...